Nokia N1’e ait ön inceleme fotoğrafları ve videosu

Nokia’nın dün duyurusunu gerçekleştirdiği yeni Android tablet Nokia N1 birçok kişiyi şaşırttı. Akıllı cihazlar ve servisler biriminin Microsoft çatısı altına girmesinden sonra Nokia markasını bir süre mobil cihazlarda görmeyi beklemeyenler bu kadar kısa sürede bir cihazda Nokia markasını gördüklerinden dolayı şaşırmış olmalı.

7.9 inç, 1536 x 2048 piksel çözünürlüklü lamine ekran, 2.3 GHz dört çekirdekli Intel Atom Z3580 yongaset, 2 GB RAM, 32 GB dahili hafıza, Android 5.0 Lollipop, Nokia Z Launcher ve alüminyum gövde gibi başlıca özelliklere sahip olan bu cihaza ait olan bir ön inceleme videosunu ve birkaç fotoğrafı görüntüleyerek bu cihaz hakkında daha fazla fikir sahibi olabilirsiniz.

Nokia N1 19 Şubat 2015 tarihinde Çin’de, 249 dolarlık bir fiyattan satışa sunulacak. Tabletin daha sonra Rusya’da ve Avrupa’nın belirli ülkelerinde satışa sunulması bekleniyor. Tabletin Türkiye’ye gelip gelmeyeceği şu an için belli değil.

WhatsApp Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıma sundu

WhatsApp duyurusu daha önce yapılan Bir Kez Görüntüle özelliğini kullanıcılarla buluşturmaya başladı. Söz konusu özellik aktif edildiğinde gönderilen fotoğraf ve videolar alıcı tarafından bir...

Xiaomi Avrupa’da Samsung’u geçme başarısını gösterdi

Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, sağlam bir büyüme kaydetmeye devam ediyor. Strategy Analytics'in en son rakamlarına göre şirket, 2021'in ikinci çeyreğinde dünyanın iki numaralı...