Teknoblog Ürünler Cep Telefonu Nokia E72’ye özel yeni yazılım kameranın otomatik odaklama işlevini geliştiriyor

Nokia E72’ye özel yeni yazılım kameranın otomatik odaklama işlevini geliştiriyor

Nokia’nın iş serisi altında yeni çıkan E7 ile birlikte biraz gölgede kalan Nokia E72 Türkiye’de birçok kişinin cebinde bulunmaya devam ediyor. Bu cihazın geniş bir kullanım alanına sahip olduğunu bilen Nokia çıkardığı yeni bir yazılım güncellemesiyle Nokia E72 sahiplerine iyileştirilmiş özellikler sunuyor.

Aslına bakarsanız 54 versiyon numaralı bellenim çok da dramatik değişiklikler sunmuyor. Ancak QWERTY klavyeli bu cep telefonuna sahip olanların memnuniyetle karşılayacağı bazı farklar yok değil. Kullanıcıların bu yeni bellenimi yükledikten sonra daha iyi performans almaları ve kullanım deneyiminde iyileşmeleri fark etmesi bekleniyor. Ayrıca cihazın kamerasının otomatik odaklama özelliği de iyileştirilmiş durumda. Eğer bir Nokia E72 sahibiyseniz cihazınızdaki yazılım güncelleme bölümüne girerek bu 1 MB’lık güncellemeyi indirip kurabilirsiniz.

İlgili – All About Symbian

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
HMD Global Asha markasının ticari haklarını aldı

1 YORUM

 1. selam,
  yaklaşık 6 aydır e72 kullanıyorum. ama bu telefonun sayesinde nokia dan soğudum. en sorunsuz kullandığım versiyon v31 :) 31 den sonra gelen versiyonda email ayarlarınızı yapınca kamera 9 sn den sonra teklemeye başlıyor, fotoğraf çekince de 1 dk da kendine geliyordu. v51 de bunu düzelttiler, tr dilinde java yüklenmez oldu.
  geldik v54 e, eski sorun devam ediyor. email ayarı varsa kamera sorun çıkarıyor.
  Nokia merkeze mail atıyorum (artık bir çoğunu tanıyorum:) ) v54 desteği Türkiye de yok diyorlar. Herkes yüklemiş bunların haberi yok, anlamadım.
  Uzuuun lafın kısası bu versiyon da sorunlu. bu telefondan sonra tercihim ya iphone ya da android li bi telefon olacak. Hele ki nokia windows mobile ile devam edeceğini açıklayınca nokia benim için bitmiştir.
  Tavisyem v54 e geçen yoksa hiç bozmasın v51 e aynen devam :)))

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz