Nokia’nın profesyonellere yönelik E serisinin Türkiye’de fazlasıyla ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Ortada Nokia E71, E72 veya E63 sahibi bir sürü profesyonel görebilirsiniz. Şimdi bunlara Nokia E5’liler de katılmak üzere. Nokia’nın 2010’un ikinci çeyreğinde duyurusunu yaptığı iş odaklı cep telefonu Nokia E5 nihayet Türkiye’de satışa sunuldu.

Turkcell işbirliğiyle başlatılan kampanya kapsamında ayda 45 TL’den başlayan fiyatlarla Nokia E5 sahibi olmak mümkün. Symbian S60 5th Edition işletim sistemiyle çalışan bu telefon Facebook ve Twitter gibi ağları kolaylıkla izleme, Ovi Sohbet, Ovi Messenger, Yahoo Messenger, Google Talk gibi anında mesajlaşma hizmetlerini kullanma gibi özellikler sunuyor. Nokia E5 ile ilgili teknik özellikleri aşağıdaki ilgili bağlantıda bulabilirsiniz. Bunun yanında fiyat ve ödeme seçenekleriyle ilgili ayrıntılar da basın bülteninde yer alıyor.

İlgili – Nokia E5 [PDF]

BASIN BÜLTENİ

Yeni Nokia E5 ile devrede kal, olanı biteni kaçırma

Her an her yerde arkadaşlarınla bağlantıda olmanı sağlayacak Nokia Mesajlaşma Servisi destekli Nokia E5, Turkcell’in avantajlı teklifleri ile Turkcell İletişim Merkezleri’nde.

Nokia, Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell işbirliğiyle başlattığı yeni kampanya ile her an her yerden haberleşme özgürlüğünü artırıyor. Nokia Mesajlaşma Servisi ile chat (anında mesajlaşma), kişisel ve kurumsal e-postalara ulaşım tek ekrandan ve kolayca yönetilebiliyor. Nokia E5 ile Facebook ve Twitter gibi popüler sosyal ağları izlemek ve yönetmek çok daha kolay. Nokia, Turkcell işbirliği ile gerçekleştirilecek bu kampanya ile Nokia E5’i avantajlı paketi ve ödeme koşulları ile müşterilerle buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Turkcell İzmir'e dünya standartlarında veri merkezi açtı

Nokia Mesajlaşma Servisi ile, Ovi Chat, Messenger, Yahoo Messenger, Gtalk gibi farklı chat (anında mesajlaşma) hesaplarını ana ekranda aynı anda yönetmek mümkün. Dileyen kullanıcılar, 10 e-posta hesabını bu servise bağlayabiliyor ve “Push e-mail” özelliği sayesinde e-posta hesaplarına gelen her yeni mesajı anında görebiliyorlar.

Nokia Mesajlaşma Servisi, e-posta ve chat hesaplarını mobil hale getiriyor. Kullanıcılar, Nokia cihazı üzerinden e-posta ve chat hesaplarını kolayca kurabiliyor ve bu hesapları aynı uygulama üzerinden diledikleri gibi kullanabiliyorlar.

Nokia E5’e ek olarak, Nokia E72 de Mesajlaşma Servisi’ni destekliyor. Çok sayıda işlevi ve rahat kullanımıyla mobil pazarın ihtiyaçlarını kusursuz bir biçimde karşılayan Nokia E72 de chat (anında mesajlaşma), iş ve kişisel e-posta imkanı sağlıyor.

Turkcell avantajlı teklifler
Turkcell aboneleri, Nokia E5 için diledikleri kontrat süresini seçerek, aylık 500 MB internet paketini, ayrıca 21.00-09.00 saatleri arasında Turkcell’lilerle yurtiçi konuşma ve mesajlaşmayı da içeren tekliften ayda 45 TL’den başlayan fiyatlarla yararlanabiliyorlar. Dileyen Turkcell aboneleri, daha kısa süreli kontratlarla 12 ay x 54 TL veya 18 ay x 71 TL teklifinde de faydalanabilecekler.

Nokia E5’in tavsiye edilen son kullanıcı fiyatı 325?*. Turkcell aboneleri, 3G’li Telefon kampanyası teklifinden ve WorldCard’a 10 taksit avantajından faydalanabilecekler.

*Önerilen tekil satış fiyatı KDV dahildir, satış günündeki Merkez Bankası Döviz Satış Kuru üzerinden hesaplanacaktır.

2 YORUMLAR

  1. Gidin işinize kardeşim bu telefonun Nokia E71, E72, E63 veya e61 lere göre ahım şahim bir üstün özelliği yok. Aynı sütü ısıtıp, ısıtıp önümüze getiriyorlar.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu giriniz
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz