Teknoblog Ürünler Cep Telefonu

Nokia C3 Vodafone ile ayda 18 TL’ye Türkiye’de

PAYLAŞ

nokia_c3_00Nokia’nın geçtiğimiz Nisan ayında tanıttığı telefonlardan bir tanesi olan C serisi üyesi Nokia C3 yaklaşık altı aylık bir aradan sonra Vodafone aracılığıyla Türkiye’ye geldi. Symbian S40 işletim sistemiyle QWERTY klavyeyi ilk kez aynı çatı altında buluşturuan Nokia C3 kullanıcılarına tüm sosyal medya bağlantılarını ana ekrandan yönetme imkânı tanıyor.

2.4 inç’lik ekrana sahip olan Nokia C3’te 2 megapiksellik kamera, WiFi gibi teknik özellikler bulunurken hafıza kartları sayesinde depolama kapasitesi 8 GB’ye kadar arttırılabiliyor. Ovi Posta ve Ovi Sohbet gibi Nokia Ovi servislerini de sunan bu telefona sahip olmak isteyen Vodafone abonelerinin ayda 18 TL ödemeleri yeterli olacak. Bununla birlikte ilk ay 1 GB’lık internet bağlantısı ve 5000 SMS de yeni Nokia C3 sahibi Vodafone abonelerine hediye edilecek.

Vodafone’un yukarıdaki kampanyası 31 Aralık 2010 tarihine kadar devam edecek. Nokia C3, 8 Aralık 2010 tarihine kadar da sadece Vodafone tarafından satılacak. Kampanyanın taahhüt süresinin de 18 ay olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

İlgili – Vodafone

 • musa

  Firmaların bu sekilde telefon kampanyaları yapmaları güzel birşey. Umarım kısa zamanda yurtdısındaki kontratlı paketlere ücretsiz telefon gibi uygulamaları da görürüz.

 • Emre

  C3 yerine HTC Desire HD’yi getirseler? Ya da bir fikir verseler ne zaman geleceğine dair?

 • emre

  çok cazip bi teklif bence gerçekten kolaylıkla sahip olunabilir c3 e

 • gul

  ya 18 ay boyunca 18tl.18.aydan sonra fiyatta artma warmı

 • tuana

  ben de bunu merakk ediyorum 18 ay sonra ne olacak

 • ecem

  artış yok ama faturalı hattında değişiklik yapılamıyor daha cazip bi hat tarifesi çıktığında değiştiremiyorsun bi kötü yanı o ama güzel kampanya faturalı haricide kampanya sı var tarife değiştiririm derseniz fatura hariç kampanyasındada fiyat güzel sanırım 349 tl