Nokia C20 Plus ve C30’un pil kapasiteleri ortaya çıktı

5050 mAh pil kapasitesine sahip G10 ve G20, bu konuda Nokia’nın portföyünün zirvesinde yer alıyor. Ancak Nokia C20 Plus ile birlikte tanıtılacak olan C30, bu unvanın yeni sahibi olacak gibi görünüyor.

Android Go Edition işletim sistemiyle gelecek olan Nokia C30’a ihtiyaç duyduğu enerjiyi 6000 mAh kapasiteli pilin vereceği söyleniyor. Nokia’nın üst segmentte konumlandıracağı X50’de de 6000 mAh pilin bulunacağı iddialar arasında yer alıyor. 108 megapiksel ana kamera ve Zeiss’ın optik sensörleri de Nokia X50’nin özellikleri arasında sayılıyor.

İnternete sızan ve telefonun arka panelini gösteren çizimde Nokia C30’un çift arka kamera ve arka panele entegre parmak izi tarayıcısıyla geleceği görülüyor. Akıllı telefonun Avrupa satış fiyatının 100 avronun altında olması bekleniyor.

nokia c20 plus C30 ile birlikte görülen C20 Plus’ın ise enerjisini 5000 mAh pilden alacağı belirtiliyor. Standart Nokia C20’de 3000 mAh pil mevcut. Çift arka kamera taşıyan C20 Plus’ın arka panel çiziminde parmak izi tarayıcısı görülmüyor.

Nokia C20 Plus, büyük ihtimalle C20’nin 6.52 inç ekranından daha büyük bir ekranla gelecek. Nokia C30 ise C20 Plus’tan da büyük olacağa benziyor. Nokia C serisinin yeni üyelerinin ne zaman resmiyet kazanacağı şu an için belirsizliğini koruyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun