Teknoblog Mobil Nokia: “Anten tasarımı fiziksel tasarımdan önce gelir”

Nokia: “Anten tasarımı fiziksel tasarımdan önce gelir”

Nokia, Apple’ın dün düzenlemiş olduğu basın toplantısındaki herhangi bir kötü izlenimi kendi lehine çevirmek için arayışa girmiş gibi görünüyor. Fırsatı kaçırmayan Finlandiyalı şirket bir basın açıklaması yaparak anten tasarım stratejilerini mükemmelleştirmek için yıllar boyu çok çalıştıklarını anlatan bir basın bülteni yayınladı.

Şirket arama performansını optimize edilmesi için anten tasarımını fiziksel tasarımın önünde tuttuklarını belirtiyor. “En ufak birşeyin” bile performansı alt üst edebileceğini vurgulayan şirket telefonun nasıl tutulacağı konusunda birçok araştırma yaptıklarını ve buna göre antenlerin yerini tam olarak belirlediklerinin altını çiziyor.

Nokia’nın basın açıklamasını aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.

İlgili – Engadget

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:
Nokia Sleep hem uykuyu izleyecek hem de çevresel koşulları düzenleyecek

1 YORUM

  1. NOKİA N97 mini aldım başım belaya girecekti nerdeyse bu zayıf sinyal yüzünden birtürlü derdimi anlatamıyorum servise.test yaptık sorun yok deyip 3 kez yolladılar beni birde kasamı çatlatmışlar inkar ettiler değişmediler neyse bu yazıyı okudumda gerçekten telefon tutuşundanmış birde başımıza tutuş şekli çıktı silahmı buya.allahından bulsunlar beni az süründürmediler.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz