Teknoblog Ürünler Akıllı Telefon Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Avea ile Türkiye’de

Nokia 500 ve Nokia Asha 303 Avea ile Türkiye’de

Avea, Nokia’nın geçtiğimiz aylarda tanıttığı iki telefonu piyasaya sürüyor. Bunlardan ilk Symbian Anna işletim sistemiyle çalışan ve önümüzdeki haftalarda Nokia Belle güncellemesini alacak olan Nokia 500.

Avea’nın özel tarifesine gelen kullanıcıların ayda 5 TL’lik ek ödemeyle sahip olabileceği Nokia 500’de 1 GHz işlemci, 3.2 inç’lik dokunmatik ekran, 5 megapiksel kamera, WiFi, Bluetooth gibi teknik özellikler ve Nokia Mağaza erişimi yer alıyor. Bu telefon Shazam Encore, YouTube, Nokia Mesajlaşma, F-Secure, Microsoft Office Communicator, National Geographic ve CNN gibi uygulamalarla yüklenmiş olarak satılıyor.

Nokia Asha 303 ise Nokia World’de tanıtılan ilk Asha cihazlarından bir tanesi. Ayda 1 TL’lik ek ödemeyle satılan Asha 303 ise 2.6 inç ekran, 3.2 megapiksel kamera, WiFi, Bluetooth gibi teknik özellikler yer alıyor. Series 40 ile çalışan Nokia Asha 303’te Angry Birds Lite, Facebook, Chat ve WhatsApp gibi uygulamlaar da yüklü gelecek. Nokia Haritalar’ın bulunduğunu da hatırlatalım.

BASIN BÜLTENİ

Her Şey Dahil Kampanya Nokia Farkıyla Sadece Avea’da

Avea, gelişmiş donanım özellikleri ve şık tasarımları ile çıtayı yükselten Nokia 500 akıllı telefonu ve Nokia Asha 303’ü, inanılmaz fiyatlarla tüketiciyle buluşturuyor.

Avea’nın Her yöne 1000 dakika, 1000 SMS ve 2 GB cepten internet paketine sahip “Yok Yok Tarifesi”ne gelen yeni Avea’lılar, Nokia 500 akıllı telefona ayda sadece ek 5 lira, Nokia Asha 303’e ise ayda sadece ek 1 lira ile sahip oluyor.

Avea, tüketici odaklı yaklaşımı doğrultusunda; en iyi cihazları, en etkili kampanyalar ile birleştirerek, müşterileriyle buluşturan marka olmaya devam ediyor. Nokia’nın İngiltere’de tanıttığı, “Asha”serisinin ilk ürünü, olan Nokia 303 pazarda ilk defa Avea ile lanse ediliyor. Asha serisinin en favori ürünü sayılan Nokia 303 ile gelişmiş donanım özellikleriyle dikkat çeken Nokia 500 Akıllı Telefon, tüketicilerin tüm GSM ihtiyaçlarını karşılayan “Yok Yok” tarifesi ile yeni Avea’lılara sunuluyor.

Türk tüketicisine adeta “Yok Artık” dedirtecek olan ve tüketicilerin hem cihaz, hem de tüm GSM ihtiyaçlarını karşılayan iddialı kampanya Avea bayilerinde teknoloji severleri bekliyor.

En cazip kampanyaları en çok beklenen cep telefonlarıyla harmanlayarak, yeni müşterilerine “Avealı” olmanın farkını yaşattıklarının altını çizen Avea Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, “Cep telefonu ve akıllı telefon teknolojilerinde son trendleri takip ederek; müşterilerimizin beklentilerini en iyi karşılayan marka ve modelleri, Avea’ya özel tarifelerle müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yeni kampanyamızın en dikkat çekici tarafı Nokia’nın en yeni teknolojisi ile ürettiği telefonları müşterilerimizin ceplerini yakmayacak en makul fiyatlar ile sağlıyor olmamız. Nokia 500 ve pazara ilk defa Avea ile sürülen Asha serisinin ilk ürünü Nokia Asha 303’ü müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan “Yok Yok Tarifesi” ile çok uygun koşullarla sunuyoruz. Bu da Avea’lılara özel bir ayrıcalık diye düşünüyorum” dedi.

Nokia Türkiye Pazarlama Direktörü Sertaç Şener “İki yeni ürünümüzü Avea’ nın ayrıcalıklı teklifileri ile kullanıcılarımıza ulaştırmaktan çok mutluyuz. Nokia 500 ile zengin eğlence ve kaliteli akıllı telefon deneyimini uygun fiyat aralığında yaşamak isteyenlerle buluşturuyoruz. 3G destekli yeni Nokia Asha 303 ise, ister bireysel ister kurumsal olsun, farkli ihtiyaçlara sahip kullanıcılarımıza muhteşem bir mobil deneyim sunma konusundaki kararlılığımızın bir göstergesi.” şeklinde konuşuyor.

Ayda ek 1 liraya sunulacak Nokia Asha 303; 3.5G bağlantı ve 1Ghz işlemci, dokunmatik ekran ve Qwerty klavye bir arada, 2.6 inç kişiselleştirilebilir dokunmatik ekran, 3.2 MP kamera ve Wifi & Bluetooth özelliklerine sahip. Eğlence ve uygulamalar Nokia Asha 303’ün en önemli özellikleri arasında. Popüler mobil oyun Angry Birds Lite ve Facebook, Chat, Whatsapp gibi pek çok evrensel uygulama desteğinin yanında Series 40 için geliştirilmiş olan Nokia Haritalar Nokia Asha 303’te mevcut.

Ayda ek 5 liraya, sunulacak Nokia 500 Akıllı telefon ise ise; 3.5G bağlantı ve 1Ghz işlemci, Symbian Anna işletim sistemi, 2 adet renkli kapak hediyesi, 3.2 inç kişiselleştirilebilir dokunmatik ekran, 5 MP Kamera, Wifi & Bluetooth ve Nokia Mağaza gibi onlarca özellik ile dikkat çekiyor. Kendi fiyat aralığındaki en hızlı telefonlardan biri olan Nokia 500, Shazam Encore, Youtube, Nokia messaging, F-secure, Microsoft Office Communicatior, National Geographic, CNN gibi uygulamalar yüklenmiş olarak piyasaya sürülüyor.

Nokia Asha 303 ve Nokia 500’e sahip olmak için kampanya hakkında daha detaylı bilgiyewww.avea.com.tr adresinden ulaşılabilir.

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz