EğlenceManşetler

Nintendo Direct yayınından duyurular ve fragmanlar

Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Nintendo sonbahara özel Direct gösterisinde yakında çıkacak çeşitli oyunlarının ön gösterimini yaptı. Aslında hayranların bekledikleri daha başkaydı, ancak duyurulan başlıklara bakıldığında, yakında Nintendo kullanıcılarını heyecan verici içerikler bekliyor. Aşağıda, Nintendo Direct yayınının öne çıkan duyurularını ve fragmanları bulabilirsiniz.

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

The Legend of Zelda serisindeki en son oyun, Tears of the Kingdom adını taşıyacak. Nintendo, bu oyun için kısa, ancak umut vadeden fragmanları sunmaya devam ediyor. Bu oyun 12 Mayıs 2023’te çıkıyor.

GoldenEye 007

Bir zamanlar Nintendo’ya ait olan, ancak şimdi Microsoft’un bir parçası olan Rare, Switch için hayranların favorisi bir FPS oyunu olan Goldeneye 007‘yi piyasaya süreceğini duyurdu. Nintendo’nun konsolu, oyunu diğer oyuncularla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz tek yer olacak. Bununla birlikte, keskin 4K görseller, daha yumuşak kare hızları ve yerel çok oyuncu desteğiyle birlikte bu oyun Xbox’a geliyor. Herhangi bir çıkış tarihi paylaşılmadı. Ayrıca önümüzdeki aylarda, Nintendo’nun Switch Online hizmetine daha birçok N64 oyunu gelecek.

Fire Emblem Engage

Fire Emblem: Three Houses, oyununun takipçisi Engage alt başlıklı yeni bir oyun oluyor. Three Houses ile benzerliklerine gelince, klasik stratejik savaş sistemi ve biraz açık alan dolaşımı var. Bu oyun 20 Ocak 2023’te çıkıyor.

Tunic

Muhteşem sanat stili ve benzersiz oyun içi dili ile tanınan, Zelda benzeri bir oyun olan Tunic,  27 Eylül’de Nintendo Switch’e geliyor.

Pikmin 4

Nintendo’dan Shigeru Miyamoto, Direct yayını sırasında, yakında çıkacak Super Mario Bros. animasyon filmi ve Universal Studios içinde yer alacak Super Nintendo World eğlence deneyiminin yanında Pikmin Bloom‘dan da bahsetti. Aynı zamanda, 2023’te Switch’e gelecek Pikmin 4’ü de duyurdu.

It Takes Two

2021’de Yılın Oyunu olan It Takes Two Nintendo Switch’e geliyor. Josef Fares’in ünlü A Way Out ve Brothers: A Tale of Two Sons ekibinin son oyunu It Takes Two, Switch için 4 Kasım’da çıkıyor. Oyun iki oyuncu gerektirdiğinden, oyunu Switch’te oynamanın ortak çalışma, yerel kablosuz ve çevrimiçi ortak çalışma dahil olmak üzere çok sayıda yolu olacak.

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse

Fatal Frame: Mask of the Lunar Eclipse, Avrupa ve Kuzey Amerika’daki ilk çıkışını 2023’ün başlarında yapacak. Oyuncular, anılarını kurtarmaya çalışan Ruka Minazuki’yi kontrol edecek. Fatal Frame serisini takip etmediyseniz, temelde sizi korkuyla bakmaya zorlayan korkunç bir macera bekleyebilirsiniz.

Bayonetta 3

Bayonetta 3, 28 Ekim’de çıkıyor. Nintendo, oyun için bir fragman gösterdi ve burada serinin imzası niteliğini taşıyan hızlı tempoya dahil mevcut ve yeni karakterler görünüyor. Aslında hayranlar, birkaç yıl önce duyurulmasından bu yana bu oyuna sahip olmak için bir süredir bekliyorlar.

Resident Evil

resident evil nintendo switch

28 Ekim’den itibaren Switch’te Resident Evil Village’ın bulut sürümü oynanabilecek. Şimdiyse ücretsiz bir demo mevcut. Bu yılın ilerleyen zamanlarında, Resident Evil 7’nin bulut sürümlerinin yanı sıra Resident Evil 2 ve Resident Evil 3’ün en son yeniden yapımlarına erişim imkanı satın alınabilecek. Bunlar, yalnızca Switch için bulut sürümleri olarak piyasaya sürülen en son oyunlardır.

İLGİLİ HABERLER