Nexus S’in fotoğrafları Google çalışanlarının fotoğraf albümleri aracılığıyla sızmaya devam ediyor

Samsung’un Android’in Gingerbread işletim sistemiyle çalışacağı tahmin edilen ve Google ile birlikte geliştirdiği Nexus S oldukça sıradışı yöntemlerle kendini açık etmeye devam ediyor. Cihaza ait yeni bir fotoğraf Picasa’daki bir fotoğraf galerisinde yer aldı. Hatırlayacak olursanız, Nexus S ve GT-i9020 adları burada yer alan kullanıcı fotoğraflarının EXIF verileri üzerinden keşfedilmişti.

Yukarıdaki fotoğraf sayesinde Nexus S’in üç farklı yüzünü görme fırsatı yakalıyoruz. Telefonun yuvarlak hatları ilk bakışta hemen dikkat çekiyor. Nexus S’in tasarımıyla diğer cihazlardan ayrılacağı ve hatta bir adım öne çıkacağını söyleyebiliriz. İlginç olan nokta ise bu fotoğrafın bir Google çalışanının fotoğraf albümünde yer alıyor oluşu. Görünüşe göre, Google çalışanları Nexus S’in tadını herkesten önce çıkarmaya devam ediyor. Umarız Nexus S bizi fazla bekletmeden Android 2.3 güncellemesiyle aynı zamanda çıkıp gelir.

İlgili – Picasa

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Netflix Mayıs 2021 takvimi: İlkbahar film ve dizi şöleniyle kapanıyor

Netflix ilkbaharı dizi ve film şöleniyle kapatıyor. Netflix Mayıs 2021 takvimi içinde birbirinden dikkat çekici orijinal diziler, filmler ve lisanslı içerikler bulunuyor. İzleyicileri süper kahramanların...