EğlenceManşetler

Netflix Yakamoz S-245 dizisinin yayın tarihini açıkladı

netflix yakamoz s-245

Netflix başrolünü Kıvanç Tatlıtuğ’un üstlendiği Yakamoz S-245 isimli yeni dizisinin yayın tarihini açıkladı. 20 Nisan’da tüm dünyada gösterime girecek diziden ilk kareler de paylaşıldı.

Yapımcılığını OGM Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Tolga Karaçelik ile Umut Aral oturuyor. Senaryoda ise Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban, Sami Berat Marçalı ve Murat Uyurkulak’ın imzaları bulunuyor.

Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman karakteriyle başrolde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice), Ertan Saban (Umut), Ece Ceşmioğlu (Yonca), Onur Ünsal (Cem), Ecem Uzun (Rana), Jerry Hoffmann (Felix), Güven Murat Akpınar (Barış), Ersin Arıcı (Altan), Hakan Salınmış (Erenay) ve Alper Saldıran (Server) yer alıyor.

netflix yakamoz s-245

Netflix, Into the Night evreninin uzantısı olan Yakamoz S-245 dizisinin konusunu şu şekilde açıklıyor: “Yakamoz S-245, gizemli kozmik bir olay dünyayı kasıp kavururken, denizaltına sığınan bir grup insanın hayatta kalabilmek için verdikleri nefes kesen mücadeleyi konu alıyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan felaketin sonucunda, Arman (Kıvanç Tatlıtuğ) ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir. Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Bu durum Arman’ı onları denizaltında istemeyen askerlerle karşı karşıya getirir. Dışarıda güneş içeride ise birbirlerine güvenmeyen bu iki grup arasında büyük mücadele yaşanır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek midir?”

İLGİLİ HABERLER