Netflix Russian Doll’un yeni bölümlerinin yayın tarihini açıkladı

google news abone ol

Netflix, Russian Doll dizisinin 2. Sezon bölümlerinin yayın tarihini açıkladı. Popüler dizininin yeni bölümleri, 20 Nisan’da dünyanın dört bir yanında Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

Russian Doll’un yeni bölümlerinin yayın tarihi, Netflix tarafından paylaşılan bir fragmanla duyuruldu. Fragmandan yeni sezona dair pek fazla ipucu edinmek mümkün olmuyor. Ancak evrenin Natasha Lyonne’nin canlandırdığı Nadia Vulvokov’la uğraşmaya devam ettiği rahatlıkla anlaşılıyor.

Nadia geçtiğimiz sezonun finali itibarıyla “Bugün Aslında Dündü” filmini hatırlatan cehenneminden kaçmış gibi görünüyordu. Yeni fragman Nadia’yı ve Charlie Barnett’in canlandırdığı Alan Zaveri’yi daha fazla metafizik unsurun beklediğini gösteriyor.

20 Nisan’da Netflix izleyicileriyle buluşacak Russian Doll 2. Sezon bölümlerinin New York’un metrosuyla bir ilgisi olacak gibi görünüyor. Yeni sezonun yayın tarihi yaklaşırken Netflix’ten yeni sezon için bir fragman daha gelebilir ve bu sayede daha fazla detay öğrenmek mümkün olabilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR