Netflix Kulüp’ün yeni bölümlerinin fragmanını paylaştı, yayın tarihini açıkladı

google news abone ol

Netflix, Kulüp dizisinin 2. Kısım resmi fragmanını paylaştı. Şirket dizinin yeni bölümlerinin yayın tarihini de duyurdu. Başrollerini başrollerini Gökçe Bahadır, Barış Arduç, Asude Kalebek, Salih Bademci, Metin Akdülger ve Fırat Tanış’ın paylaştığı; hikayesi gerçek hayattan esinlenilerek hazırlanan dizinin ilk 6 bölümü beğeniyle karşılanmıştı.

Netflix’ten yapılan açıklamada, yeni bölümlerde izleyicileri bekleyenler şu şekilde anlatılıyor: “İsrail’e gitmekten vazgeçen Raşel İsmet’e bir şans daha vermek ister. Matilda bir yandan Raşel’i İsmet’ten korumaya çalışırken diğer yandan da Selim’in iniş çıkışlarını yönetmeye çalışır. Çelebi, İsmet, Orhan ve Matilda’nın geçmişe dair sırlarının teker teker çözüldüğü son dört bölümde geçmişin acı günlerine tanıklık ederken Kulüp yepyeni bir ruha bürünecek; karakterlerimiz için bir yuva ve umuda dönüşecektir.”

Dizinin yaratıcılarından Zeynep Günay Tan’ın, Seren Yüce ile yönetmenliğini paylaştığı Kulüp’ün yapımını O3 Medya yapımcılığını Saner Ayar ve Ayşe Durmaz üstleniyor.

Netflix, Kulüp dizisinin dört bölümden oluşan 2. kısmını 6 Ocak 2022’de tüm dünyada abonelerinin karşısına çıkaracak.

İLGİLİ HABERLER

POPÜLER