Netflix yeni Türk filmi Kağıttan Hayatlar’ın fragmanını paylaştı

Netflix, duyurusunu daha önce yaptığı Kağıttan Hayatlar isimli yeni Türk orijinal filminden ilk görüntüleri paylaştı. Filmin başrolünde ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy izleyicilerin karşısına çıkacak. Ulusoy’a küçük oyuncu Emir Ali Doğrul eşlik ediyor.

Filmin yapımcılığını OGM Pictures üstleniyor. Senaryosunu Ercan Mehmet Erdem’in kaleme aldığı Kağıttan Hayatlar’ın yönetmen koltuğunda ise Can Ulkay oturuyor. Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü ve Selen Öztürk gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Kağıttan Hayatlar’ın senaryosu ise Netflix tarafından şu şekilde anlatılıyor: “İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, fark edemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.”

Kağıttan Hayatlar, 12 Mart 2021’de tüm dünyada Netflix abonelerinin karşısına çıkacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
YouTube uygun fiyatla reklamsız video izleme deneyimi yaşatan Premium Lite paketini sonlandırıyor