Eğlence

Netflix Games yeni oyunlarla büyümeye devam ediyor

netflix games ios oyun

Netflix Games kapsamında oyunculara sunulan mobil oyunların sayısı artmaya devam ediyor. Yedi oyunu daha aboneleriyle buluşturan Netflix, oyun içi satın alma veya reklam olmadan oyun keyfi yaşamayı mümkün kılıyor.

Bu yeni oyunlardan biri olan Skies of Chaos, renkli görseller ve karakterler barındıran bir uçakla bombalama oyunu. Flutter Butterflies ise oyuncuların özel yağmur ormanlarında kelebek toplayarak yaratıcılıklarını göstermelerini mümkün kılıyor.

Netflix en popüler yapımlarından biri olan Stranger Things’i oyunlara uyarlamaya da devam ediyor. Bunların en yenisi, Stranger Things: Puzzle Tales adını taşıyor. Bir bilmece RPG oyunu olan Puzzle Tales’te oyuncular sırayla düşmanlarıyla mücadele ediyor ve seviyelerini yükseltebiliyor. Country Friends ise oyunculara çiftlik hayatını yaşama imkanını sunan bir simülasyon.

Cats & Soup büyülü bir ormanda geçiyor. Burada oyuncular kedilere lezzetli çorbalar yapmalarında ve müşterilerine servislerinde yardımcı oluyor. Oyunda çok sayıda kedi cinsini ve sonsuz sayıda çorba kombinasyonunu bulmak mümkün.

Hello Kitty de Netflix Games’e katılıyor

Reign: Three Kingdoms, Han Hanedanı’nın son günlerinde Çin’de geçiyor. Oyuncular ordular kurarak düşmanlarıyla savaşıyor. Hello Kitty Happiness Parade’de ise oyuncular Hello Kitty ile eğlenceli bir panayıra katılıyor ve dans figürlerini sergiliyor.

Netflix Games kataloguna eklenen yeni oyunlar, Netflix aboneleri tarafından ücretsiz olarak deneyimlenebiliyor.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER