Eğlence

Netflix’in yeni Türk orijinal dizisi Fatma’nın fragmanı yayınlandı

fatma netflix

Netflix, yeni Türk orijinal dizisi Fatma için hazırlanan ilk fragmanı paylaştı. Yapımcılığını Başak Abacıgil Sözeri’nin üstlendiği dizinin senaryosunda Özgür Onurme’nin imzası bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise Özgür Onurme ve Özer Feyzioğlu birlikte oturuyor.

Psikolojik drama türünde bir mini dizi olan Fatma’nın başrolünde ünlü oyuncu Burcu Biricik izleyicilerin karşısına çıkacak. Dizinin oyuncu kadrosunda Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Gülçin Kültür Şahin, Deniz Hamzaoğlu ve Çağdaş Onur Öztürk gibi isimler de yer alıyor.

Fatma’nın hikayesi ise şu şekilde: “Fatma (35) sıradan bir temizlikçidir. Kocası Zafer hapisten çıktıktan bir süre sonra ortadan kaybolur. Zafer’i aramaya koyulan Fatma ise bu sırada beklenmedik bir cinayet işler. Zafer’in karanlık bağlantılarının bu cinayeti öğrenmesiyle, Fatma’nın hayatta kalmak için öldürmeye devam etmekten başka çaresi kalmaz. Bu durum, Fatma için bugüne kadar yaşadığı her şeyin intikamını alabileceği bir ritüel haline gelir. Fatma artık bir yandan koca dünyaya sığdıramadığı masum oğlunun öcünü almak isteyen bir anne, diğer yandan işlediği her cinayette kimsenin kendisinden şüphelenmediği bir ‘temizlikçi kadın’ olarak hayata devam eder ve kocasını aramaya başlar.”

Fatma, 27 Nisan’da tüm dünyada Netflix aboneleriyle buluşacak.

Teknoblog’u XFlipboard, Google Haberler ve Instagram‘da takip et!

İLGİLİ HABERLER