Netflix Cowboy Bebop’un canlı uyarlamasından önce çizgi dizisini yayınlayacak

Netflix, Cowboy Bebop için canlı bir uyarlama hazırlıyor. Çizgi dizinin hayranları, bu canlı uyarlamadan önce çizgi dizinin 26 bölümünün tamamını da Netflix’te izleyebilecek. Cowboy Bebop, 21 Ekim’de tüm bölümleriyle platformda yerini alacak.

Cowboy Bebop çizgi dizisi 1998’de Japonya’da yayına girmişti. Bundan üç sene sonra da dizi ABD’de Adult Swim kanalında yayınlanmaya başlamıştı. Çizgi dizi ABD’de hâlâ Hulu platformunda da izlenebiliyor.

Netflix’in canlı uyarlamadan önce çizgi dizinin yayın haklarını alması, bazı uzmanlar tarafından cesur bir hamle olarak değerlendiriliyor. Hem çizgi dizinin hem de canlı dizinin Netflix’te izlenebilmesinin karşılaştırma yapmayı kolaylaştırılacağı belirtiliyor. Çizgi dizilerin canlı uyarlamaları genellikle beğenilmediği için de bu durum Netflix için bir risk olarak görülüyor.

Netflix, canlı Cowboy Bebop dizisinin ilk sezon bölümlerini 19 Kasım’da izleyicilerle buluşturacak.

Apple 14 inç MacBook Pro modelini tanıttı, işte özellikleri

Apple, 18 Ekim etkinliğinde beklendiği üzere yeni MacBook Pro modellerini tanıttı. Şimdiye kadar dedikodusu yapılan birçok özelliğin yeni modellerle karşımıza çıktığını görüyoruz. Yeni MacBook...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun