Netflix Aşkın Kıyameti filminin resmi fragmanını yayınladı

Netflix Aşkın Kıyameti adını taşıyan yeni filmiyle orijinal Türk yapımı içerik portföyünü genişletmeye devam ediyor. Aşkın Kıyameti’nin senaryosunda Yılmaz Erdoğan’ın imzası bulunuyor. Yönetmen koltuğunda ise “Aşk-ı Memnu” ve “Fatmagül’ün Suçu Ne?” gibi popüler dizileri de yöneten Hilal Saral oturuyor.

Aşkın Kıyameti’nde başrolleri Boran Kuzum, Pınar Deniz ve Yiğit Kirazcı paylaşıyor. Filmin kadrosunda Seda Türkmen, Gülhan Altundaşar, Zeynep Tokuş, Musa Uzunlar gibi isimler de yer alıyor.

Filmin konusu Netflix tarafından şu şekilde özetleniyor: “Reklam ajansının batan ve borç içinde yüzen Fırat, katıldığı yoga kampında şarkıcı bir kıza aşık olur. İkili birlikte kendilerini keşfettikleri bir yolculuğa çıkar.”

Netflix Aşkın Kıyameti filmini 20 Haziran’da izleyicileriyle buluşturacak. Netflix’in haziran ayında izleyicilerle buluşturacağı diğer yeni içerikleri buradan görebilirsiniz.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun