EğlenceManşetler

Netflix Aralık 2023 takvimi: Kuş Uçuşu, The Crown ve Berlin gösterime giriyor

netflix aralık 2023

Netflix Aralık 2023 takvimi kapsamında gösterime girecek orijinal diziler, filmler ve diğer içeriklerle ilgili detayları burada veriyoruz. Kışa girdiğimiz bu zamanlarda akşamları veya hafta sonunu evde geçirmek isteyenler için ilgi çekici yapımlar platformda gösterime giriyor.

Bu ay seyirciler, Birce Akalay, Miray Daner ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı “Kuş Uçuşu‘nun yeni sezonuyla buluşacak. Medya dünyasının iktidar mücadelesinde, eski ve yeni kuşakların çatışmasını ekranlara taşıyan dizi, orman kanunlarını yeniden yazacak. The Crown‘un altıncı sezonunun ilk bölümleri yayınlandıktan sonra, hikaye ikinci yarı bölümlerle devam ediyor ve La Casa de Papel‘in sevilen karakteri Berlin’in başrolünde olduğu sekiz bölümlük dizi, aşk ve zenginliği konu alan bir soygun hikayesini anlatıyor.

Ek olarak, sanat ve hayata yönelik bir övgü olarak tanımlanan Maestro ve Zack Snyder tarafından yaratılan yeni bilim kurgu serisinin ilk filmi Rebel Moon – Part One: A Child of Fire, aralık ayında Netflix’te izleyici karşısına çıkacak. Bu yapımlar ve aşağıda detaylarını verdiğimiz diğerleri, aralık ayında Netflix platformunda izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Netflix Aralık 2023 programı dahilinde sunulacak orijinal diziler, orijinal filmler, orijinal belgeseller, anime içerikleri ve lisanslı içerikler aşağıda yer alıyor.

Netflix Aralık 2023: Orijinal Diziler

Kuş Uçuşu 2. Sezon (14/12/2023)
İlk sezonunu Aslı’nın Lale’yi yerinden ederek zafere ulaşmasıyla sonlandıran dizi, yeni sezonunda Aslı ve Lale’nin kıran kırana çekişmelere sahne olan medya sektöründe ayakta kalma savaşına odaklanıyor. Aslan sürüsünün bir parçası olmaya çalışan Aslı için işler daha da zor bir hal alırken Lale, tutkularını kaybetmenin acısıyla kabuğuna çekilip kendini evine hapsediyor. İlk sezonda yaşananların ardından ikilinin mücadelesi ve kuşaklar arasındaki savaş tüm hızıyla devam ediyor.

The Crown 6. Sezon: 2. Kısım (14/12/2023)
Milletler Topluluğu’ndaki kalıcı değişiklikler, Kraliçe II. Elizabeth’i hayatı ve mirası üzerine düşünmeye iterek halefleri Charles ve William’ın yolunu açar.

Berlin (29/12/2023)
La Casa de Papel’deki olayların öncesinde geçen bu dizide altın çağındaki Berlin, en iddialı soygunlarından birini planlamak için Paris’te usta bir çeteyle bir araya gelir.

Walter Erkekleriyle Hayatım (07/12/2023)
Bir trajediyle hayatı altüst olan bir genç kız, küçük kasabada yaşayan vasisinin geniş ailesinin yanına taşınır. Orada hayatla, umutla ve dostlukla ilgili yeni dersler alacaktır.

Love is Blind Brezilya: Karar Anından Sonra (20/12/2023)
Love is Blind Brezilya’nın geçmiş sezonlarından simaları yeniden buluşturan bu özel bölümde gerginlikler ve çözümlenmeler yaşanırken eski aşklar tekrar alevleniyor.

Netflix Aralık 2023: Orijinal Filmler

Maestro (20/12/2023)
Bu büyük ve korkusuz aşk hikâyesi, Leonard Bernstein ile Felicia Montealegre Cohn Bernstein’ın ömür boyu süren ilişkisini anlatıyor. Hayata ve sanata yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Maestro, aileyi ve sevgiyi merkezine alan, duygu yüklü ve görkemli bir film.

Rebel Moon – Part One: A Child of Fire (22/12/2023)
Galaksinin bir ucunda huzur içinde yaşayan bir koloni, zorba bir gücün ordusunun tehdidiyle karşılaşınca köylüler arasında yaşayan gizemli yabancı Kora (Sofia Boutella) hayatta kalmanın tek umudu hâline gelir.

Dünyayı Ardında Bırak (08/12/2023)
Lüks bir kiralık evde hafta sonu kaçamağına giden ailenin tatili, siber saldırı sonucu tüm cihazlarının bozulması ve kapılarında iki yabancının belirmesiyle tekinsiz bir hâl alır.

Tavuklar Firarda: Kurtarma Operasyonu (15/12/2023)
Bir grup korkusuz tavuk, şüpheli işlerin döndüğü yakındaki bir çiftlikte korkunç bir tehditle karşı karşıya kalan diğer tavukları kurtarmak için birlik olur.

Netflix Aralık 2023: Belgeseller

Kevin Hart & Chris Rock: Headliners Only (12/12/2023)
Kevin Hart ve Chris Rock, eski günlerden mesleklerinin zirvesine uzanan bu kamera arkası belgeselinde kariyerlerine ve dostluklarına benzersiz bir bakış sunuyor.

Netflix Aralık 2023: Çocuk ve Aile

Pericik Günlükleri: 2. Sezon (04/12/2023)
Athena, Phoebe ve Eden, çocukların gündelik sorunlarını ışıltılı, cesur ve harika yöntemlerle çözmelerine yardımcı olmak için geri dönüyor.

Hilda: 3. Sezon (07/12/2023)
Büyük teyzesini görmeye giden Hilda, perilere ilgi duymaya başlar. Ancak bu genç kâşifin perilerle arasında, sandığından daha güçlü bir bağ olabilir.

Netflix Aralık 2023: Komedi Özel

Trevor Noah: Where Was I (19/12/2023)
Trevor Noah’dan yeni bir stand-up komedisi.

Netflix Aralık 2023: Lisanslı İçerik

Kırmızı Roket (10/12/2023)
Başarılı günleri geride kalmış bir yetişkin film aktörü, Hollywood’a dönüş planları yaparken Teksas’ta doğup büyüdüğü kentte yaşayanların gözüne yeniden girmeye çalışır.

Archer: 13. Sezon (01/12/2023)
Ajansın yönetimini ele geçiren yeni patron, Archer ve ekibini, ölümcül yarışmalara girmeye ve suç işlemeye zorlar. 

Kayıp Şehir (30/12/2023)
Bir aşk romanı yazarı, kayıp hazineyi arayan eksantrik milyarder tarafından kaçırılınca kapak modeliyle birlikte bir orman macerasına atılır.

[table id=87 /]