NBA 2K21 tanıtımı yeni nesil oyun konsollarının gücünü gösteriyor

PlayStation 5 ve Xbox Series X önümüzdeki ay satışa sunulacak. Yeni nesil konsollarda oyuncuları nasıl bir görsel deneyimin beklediği konusunda en somut ipuçlarından birini 2K Sports tarafından paylaşılan en yeni NBA 2K21 tanıtım videosu veriyor. Bu videoda oyuncuların eskiye kıyasla çok daha fazla detayla işlendiğini ve oyunun animasyon sistemlerindeki gelişimi görmek mümkün oluyor.

NBA 2K21’in bir süre boyunca salonların dolu olarak görülebileceği sayılı platformlardan biri olacağı söylenebilir. 2K Sports, yeni oyunla birlikte seyircilerin parke üzerindeki oyuncularla etkileşiminin çok daha kuvvetli olacağını belirtiyor. Örneğin, oyuncular parkeye çıkarken tribünlerde görülen seyirciler de en az oyuncular kadar detaylı gösterilecek.

NBA’in 2019-2020 sezonuna yeniden başladıktan sonra kullandığı “Rail Cam” isimli kamera açısı da NBA 2K21’de yer alacak. Bu kamera açısı sayesinde sahaya hiç olmadığı kadar yakından yaklaşmak mümkün hâle geliyor.

Oyunun oynanışının nasıl değişeceği şu an için belirsizliğini koruyor. Ancak bu konudaki bilgiler üç farklı “Saha Kenarı Raporu” ile paylaşılacak. Bunlar ana oynanışı, yeni hareketleri ve “Impact Engine” isimli oyun motorunu anlatacak. Bir diğer raporda ise yeni nesil yapay zekâ ve MyPLAYER Builder’daki değişiklikler hakkında bilgi verilecek. WNBA, Kariyer ve yenilenen Neighborhood moduyla ilgili yeni bilgiler de önümüzdeki haftalarda paylaşılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Star Wars: Hunters bu yıl yayınlanmayacak

NBA 2K21, ilk günden itibaren yeni nesil oyun konsollarında oyuncularla buluşacak. Oyun yeni konsollarda 70 dolar karşılığında satılacak. Hem yeni hem de eski konsollarda oynanabilecek Mamba Edition’ın fiyat etiketinde ise 100 dolar yazacak.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Salesforce'un Slack'i satın alma süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Popüler kurumsal iletişim platformu, yeni özelliklerini çatı şirketinin Dreamforce etkinliğinde duyurdu. Slack testlerine daha önce başladığı...

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...