Teknoloji

NASA’dan ücretsiz ve eğitici iPad uygulaması – Galeri

NASA iPad için geliştirmiş olduğu ücretsiz uygulamayı App Store üzerinden indirilmeye sundu. İçerik açısından oldukça zengin olan bu uygulamanın kullanımı da bir o kadar kolay.

Uygulama sayesinde kullanıcılar NASA ile ilgili en son haberlere erişmenin yanı sıra bu kuruluşun aktiviteleri hakkında bilgi sahibi de olabiliyor. NASA’nın ABD genelindeki ofislerinin konumları harita üzerinde belirtilirken güneş sistemindeki her bir gezegen hakkında bilgilerin verildiği sayfalar da yer alıyor. NASA’da çalışanlar, evren hakkında bilgiler ve kuruluşun tarihi de NASA’nın iPad uygulamasında bulunanlar arasında.

Uygulamaya ait birkaç ekran görüntüsünü aşağıdaki galeride bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki iTunes bağlantısını kullanarak bu uygulamayı iPad’inize indirebilirsiniz.

Galeri: Nasa iPad uygulaması
[nggallery id=393]

İlgili – iTunes: NASA app HD

NASA‘s launched a free version of its app for iPad, and it’s called NASA app HD. From the looks of it, the app is pretty content rich, and though it’s very simple — there aren’t many bells and whistles — it works well and is pretty attractive. In addition to browsing NASA’s latest news, there are sections dedicated to the agency’s calendar of activities, a map you can use to locate NASA centers throughout the country, and information pages on each body in the solar system, as well as detailed sections for people who work at NASA, the rest of the universe, and the history of the organization. We’ve yet to fully dig into the app, but for anyone interested in space and space travel who also happens to own an iPad, it’s probably a must. We’ve pull some screenshots for you — they’re in the gallery below if you want to check them out. The app is available now.

İLGİLİ HABERLER