Fortnite adasının yeni misafiri Naomi Osaka olacak

google news abone ol

Fortnite’ın ilginç adasına ünlü bir isim daha katılıyor. Ünlü tenis oyuncusu Naomi Osaka, popüler büyük savaş oyununda iki farklı kostüm seçeneğiyle boy gösterecek. Osaka’nın kostümleri 3 Mart itibarıyla satışa sunulacak.

Osaka’nın kostümlerinden birinde tenis etkisi açık biçimde hissediliyor. Diğer kostüm ise “karanlık rahibe” adını taşıyor. Her iki kostüm için de uyumlu çeşitli aksesuarlar sunuluyor. Osaka, oyun karakterini 2 Mart’ta Türkiye saatiyle 03:00’da Twitch’te Berleezy ile birlikte yapacağı yayında sergileyecek.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi, Naomi Osaka Fortnite’ta boy gösteren ilk ünlü değil. Son olarak pop ikilisi Silk Sonic yani Bruno Mars ve Anderson .Paak ile Tom Holland‘ın farklı filmlerdeki karakterleri oyuna eklenmişti.

Osaka’nın bir parçası olduğu spor dünyası da Fortnite ile çok daha önceden buluşmuştu. Los Angeles Lakers’ın ve basketbolun yıldızı LeBron James ve Paris Saint Germain’in popüler futbolcusu Neymar, oyunda boy göstermişti.

Fortnite’ın üçüncü kısmı geçtiğimiz aralık ayında başlamıştı. Şimdiye kadar oyuncular dev canavarlar ve sanat galerisi görmüş, aynı zamanda NBA ile birlikte gerçekleştirilen büyük bir etkinliğe şahitlik etmişti. Fortinte’ın yeni sezonunun da bu ay içinde başlaması bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Akıllı saat ve kulaklığı birleştirecek Huawei Watch Buds’ın çıkışı yakın

Son zamanlarda web'de veya sosyal medyada Huawei Watch Buds adıyla anılan ilginç bir cihaza denk gelmiş olabilirsiniz. Bunun bir Huawei hayranı tarafından geliştirilmiş bir...

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

ÖNE ÇIKANLAR