MWC 2015’i Barselona’dan takip ediyoruz

mwc-2015-logo-280215

Her yıl İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi büyük duyurulara ve tanıtımlara ev sahipliği yapıyor. Bu etkinliği üç yıl önce, 2012 yılında yerinden takip etmiş, haberlerimiz, ön inceleme yazılarımız ve videolarımızla etkinliği en iyi şekilde aktarmaya çalışmıştık. Takip eden yıllarda da Barselona’da bulunmayı çok istedik, ancak yaptığımız iyi işler hep göz ardı edildi. Geçen yıl MWC 2015’te kendi imkanlarımızla bulunmaya karar vermiştik ve işte bu kararımızı hayata geçiriyoruz. MWC 2015’i yerinden, Barselona’dan takip ediyoruz.

2 Mart Pazartesi günü başlayacak olan etkinlik 5 Mart Perşembe akşamı son bulacak. Bu dört gün boyunca kongrenin yapıldığı Fira Gran Via’da olacağız. Tabii ki, gösteri 1 Mart itibarıyla başlıyor. Pazar günü Huawei, Acer, Samsung ve HTC gibi şirketlerin yeni ürünlerini sergileyecekleri etkinlikler düzenleniyor. Biz de Samsung Unpacked etkinliğinde olacağız, Samsung Galaxy S6 ve S6 edge’in duyurularında bizzat bulunacağız.

Samsung Galaxy S6, S6 edge, HTC One M9 gibi uzun zamandır dedikodusu yapılan cihazları, bunun yanı sıra Sony, LG, Huawei Acer, Asus, Microsoft ve diğer üreticilerin yeni ürünlerini ve teknolojilerini etkinlik boyunca hazırlayacağımız yazı, galeri ve videolarla aktarmaya çalışacağız. Ayrıca her gün MWC 2015’e özel podcast bülteni hazırlayıp bir günün nasıl geçtiğini anlatmayı planlıyoruz.

Öte yandan Teknoblog’un Facebook, Twitter, Instagram, Google+, Snapchat gibi sosyal medya hesaplarını da MWC 2015 süresince yakından takip etmenizi öneririz. Oralarda da özel paylaşımlar görebilirsiniz.

MWC 2015’in nabzını tutmak ve yenilikleri elimizden geldikçe en iyi şekilde aktarmayı planlıyoruz. MWC 2015 ile ilgili bütün içeriklerimize MWC 2015 özel portalımızdan ulaşabilirsiniz.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

iPadOS 15 ile M1 iPad Pro’ların yüksek kapasiteli RAM’i daha fazla kullanılabilecek

Geçtiğimiz haziran ayında iPadOS 15'in ön gösterimi yapıldığında Apple'ın geliştiricilere uygulamalarında daha fazla RAM'den yararlanması imkanı sağlanacağı belirtilmişti. Bu sayede, özellikle iPad Pro'larda sunulan...

Apple’dan iPhone 13 serisi için özel tanıtım videosu – Video

Apple, iPhone 13 ve 13 Pro'nun özelliklerini öne çıkaran ve ürün yelpazesindeki farklılıkları detaylandıran, rehber niteliğinde yedi buçuk dakikalık bir video yayınladı. Videoda Apple,...

Oppo ColorOS 12 dağıtım takvimini açıkladı

Oppo, Android 12 üzerine inşa edilen ColorOS 12 kullanıcı arayüzünün detaylarını paylaştı. Şirket, ColorOS 12 güncellemesinin mevcut cihazlarına dağıtım takvimi konusunda da bilgi verdi....