Teknoblog Ürünler Masaüstü Bilgisayar MSI’nin Sandy Bridge ve Fusion işlemcili monitör bilgisayarlarıyla ilgili detaylar

MSI’nin Sandy Bridge ve Fusion işlemcili monitör bilgisayarlarıyla ilgili detaylar

PAYLAŞIN

MSI’nin yeni hepsi-bir-arada bilgisayarları AE2410, AE2210 ve AE2050 modelleriyle ilgili detaylar internete sızdı. Notebook Italia’nın haberine göre Tayvanlı bilgisayar şirketinin yeni ürünleri Intel’in yeni Sandy Bridge işlemcilerini taşıyan 22 ve 24 inç’lik iki model ve AMD’nin düşük güçlü Brazos APU’sunu barındıran 20 inç’lik makul fiyatlı bir modelden oluşuyor.

Her üç üründe de Blu-ray sürücüsünün bulunması sevindirici bir haber. 1080p’lik çoklu dokunmatik ekrana sahip olan bu modellerde USB 3.0 portları da yer alıyor. Super Charger adı verilen bir özellik sayesinde USB bağlantılı cihazları bilgisayar kapalıyken bile şarj etmek kulağa hoş gelen bir özellik olarak dikkat çekiyor. MSI’nin bu yeni monitör bilgisayarlarının tasarımları da ilgi çekici ve yenilikçi. Yukarıdaki resimde yer alan MSI Butterfly on noktalı temas özelliğine sahip, kızaklı bir dokunmatik ekrana sahip. Aşağıdaki resimde yer alan cihaz ise MSI Angelow. Tüm bu yeni cihazların fiyatlarının CES 2011’de kesinleşmesi bekleniyor.

İlgili – Notebook Italia (1)
İlgili – Notebook Italia (2)
İlgili – Notebook Italia (3)

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz