Teknoblog Ürünler Dizüstü Bilgisayar MSI Intel Core 2011 işlemci taşıyan yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıttı – Galeri

MSI Intel Core 2011 işlemci taşıyan yeni dizüstü bilgisayarlarını tanıttı – Galeri

PAYLAŞIN

MSI, CES 2011’e oldukça iddialı bir şekilde geldi. Intel’in ikinci nesil Core işlemcilerini taşıyan 16 yeni dizüstü bilgisayar modeliyle CES 2011’e ayak basan Uzakdoğulu bilgisayar üreticisi Intel’in aynı işlemci ailesinin üyelerini barındıran monitör bilgisayarlarını da tanıtmayı ihmal etmedi.

G serisi dört çekirdekli Core i7 yongalarını barındırıyor. 17.3 inç’lik GT780 ve 15.6 inç’lik GT680 modellerinde Dynaudio hoparlörler, NVIDIA GeForce GTX500 ve 400 serisi grafik kartları, çift SSD birimleri yer alırken, GR620 ve GE620 modelleri biraz daha düşük teknik özelliklerle geliyor. F serisi de Core i7 yongalarla gelmekte, ancak bu seride grafik işlemci olarak anahtarlamalı NVIDIA GT 500 serisi grafik kartları tercih edilmiş. 14 inç’lik FX420 modelinde ise Core i5 işlemci kullanılırken numerik klavyeden feragat edilmiş. C serisi dizüstü bilgisayarlar da pilde sekiz saate kadar çalışma ömrü sunmalarıyla dikkat çekiyor.

Fotoğraflarını aşağıda bulacağınız bu modellerden GT680 bu ay sonunda ABD’de 1500$’lık fiyat etiketiyle satışa sunulacak. GT780’in ise yılın ikinci çeyreğinde çıkması bekleniyor. MSI’nin yeni ürünlerinin fotoğraflarını ve basın bültenini ilgili bağlantıda bulabilirsiniz.

Galeri: MSI’dan Sandy Bridge işlemcili dizüstü bilgisayarlar
[nggallery id=479]

İlgili – Engadget (Basın Bülteni)

Görseller – Engadget

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz