Teknoloji

Motorola’nın yeni G Stylus telefonunun görseli ortaya çıktı

motorola geneva
Teknoblog içeriklerine Google Haberler’de abone olun:

Motorola Edge serisine kalem destekli yeni bir model daha eklemeye hazırlanıyor. Bu telefona ait olduğu söylenen fotoğraflar ünlü duyumcu Evan Blass tarafından paylaşıldı. Motorola Geneva kod adıyla anılan telefonun XT2315 model numarasını taşıdığı görülüyor.

Motorola’nın yeni telefonunun 2023’te ABD’de kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Telefonun ABD dışında piyasaya çıkıp çıkmayacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor. Blass’ın verdiği bilgiye göre, Geneva hem 4G hem de 5G versiyonlarıyla kullanıcıların karşısına çıkacak.

Akıllı telefonun bu yıl içinde kullanıcılarla buluşan G Stylus 5G (2022) ve G Stylus (2022) modellerinin takipçisi olacağı belirtiliyor. Siyah ve gri renk seçeneklerine sahip telefonda 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanının bulunacağı da verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Sızan görsel de Motorola Geneva hakkında bazı ipuçları veriyor. Çift arka kamera, ekran üstündeki deliğe yerleştirilmiş ön kamera ve telefonun içine yerleştirilebilen kalem gibi özellikleri bu görselde görmek mümkün oluyor. Önümüzdeki dönemde Motorola’nın yeni telefonunu hakkında daha fazla detayla karşılaşmak sürpriz olmayacaktır.

İLGİLİ HABERLER