Motorola Edge 30 Ultra için detaylı ekran sızıntısı

Qualcomm Snapdragon 898 işlemcili ilk telefonlardan birisini Motorola çıkaracak. Bu telefonun Çin’de Motorola Edge X, diğer bölgelerde ise Edge 30 Ultra adıyla piyasaya sürülmesi bekleniyor. OnLeaks ve 91Mobiles tarafından paylaşılan görseller sayesinde telefonun tasarımı konusunda fikir edinmek mümkün oluyor.

Akıllı telefonda 6.67 inç büyüklüğünde 144 Hz AMOLED ekran bulunuyor. Bu ekran HDR10+ desteğine de sahip. Görseller düz paneli gösteriyor. Ekranın üzerinde telefonun 60 megapiksel çözünürlüklü ön kamerası da mevcut.

Telefonun arkasında ise kullanıcıları üçlü bir kamera sistemi bekliyor. Burada ana kamera görevini 50 megapiksel sensör üstleniyor. Ana kameraya 50 megapiksel ultra geniş açılı kamera eşlik ediyor. Sistemi 2 megapiksel çözünürlüklü üçüncü sensör tamamlıyor. Amiral gemisi olarak tanımlanabilecek bir telefonda telefoto kamera sensörünün bulunmamasının hayal kırıklığı yarattığı söylenebilir.

Motorola Edge 30 Ultra ihtiyaç duyduğu enerjiyi 5000 mAh kapasiteli pilden alacak. Bu pil 68W hızlı şarj desteğine sahip olacak. Kasa kalınlığı 8.8 mm. olan telefonun gri ve mavi renk seçenekleriyle kullanıcıların karşısına çıkması bekleniyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

İLGİLİ HABERLER