Yeni Motorola Edge 30 Pro sızıntısı aksesuarları gösteriyor

google news abone ol

Motorola 24 Şubat etkinliğinde Edge 30 Pro modelini tanıtacak. Çin’de piyasaya çıkan Edge X30’un küresel versiyonu olması beklenen Edge 30 Pro’yla ilgili sızıntılar da bu beklentiyi destekliyor. Yeni sızıntılar da bu durumu kesinleştirmeyi kuvvetlendiriyor.

Ünlü duyumcu Evan Blass, Edge 30 Pro’yu hem arkadan hem de önden gösteren fotoğraflar paylaştı. Blass’in paylaşımında Edge 30 Pro için hazırlanan kılıf ve kalemi görmek de mümkün oluyor.

Fotoğrafta telefon kapaklı bir kılıfla görülüyor. Telefon için hazırlanan kalem de kılıfa eşlik ediyor. Dayanak noktası da bulunan kılıf sayesinde Edge 30 Pro hem yatay hem de dikey şekilde durabiliyor. Kılıfın Daima Açık Ekran modunun bulunması da paylaşılan fotoğrafta göze çarpan bir diğer unsur oluyor.

motorola edge 30 pro Telefonda veya kılıfta bir kalem yuvası var gibi görünmüyor. Yine de Edge 30 Pro’nun kalem ve kalem özelliklerini desteklemesinin iyi olduğu söylenebilir.

Motorola Edge 30 Pro, Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemciyle gelecek. 6.7 inç Full HD+ 144 Hz OLED ekran, iki adet 50 megapiksel kamera, 60 megapiksel ön kamera ve 68W hızlı şarj desteğine sahip 5000 mAh pil telefonun özellikleri arasında sayılıyor.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oppo Enco X2 İncelemesi

Oppo Enco X2 inceleme yazısında aktif gürültü engelleme özellikli ve Dynaudio teknolojili ses deneyimi sunan kablosuz kulaklık ile ilgili yorumlar var.

Kanye West Parler’ı satın almaktan vazgeçti

Kanye West Parler'ı satın almaktan vazgeçti. Ünlü rapçi Twitter hesabının askıya alınmasının ardından kendisini Twitter'ın karşısında "ifade özgürlüğü" odaklı bir alternatif olarak tanımlayan Parler'ı...

Disney oyuncuları daha genç veya yaşlı gösterebilen yapay zekâ sistemi geliştirdi

Disney yapay zekâ ile oyuncuların ekranda gerçekten daha yaşlı veya genç görünmelerini mümkün hâle getiriyor. Şirketin araştırmacıları tarafından geliştirilen sistemde görsel efekt uzmanlarına daha...

Elon Musk yakında insan beynine bilgisayar yerleştirecek

Elon Musk, çarşamba günü düzenlenen "göster ve anlat" başlıklı bir Neuralink etkinliğinde, Elon Musk, beyin-bilgisayar arayüzü üzerinde çalışmalar yapan şirketin cihazlarından birini önümüzdeki altı ay...

ÖNE ÇIKANLAR