Motorola Edge 20 Fusion’ın özellikleri için resmi paylaşım geldi

Motorola Edge 20 Fusion, 17 Ağustos’ta resmen gözler önüne çıkacak. Akıllı telefonun ilk durağı Hindistan olacak. Motorola tarafından yapılan paylaşımlar, telefonun hem tasarımını hem de özelliklerini görmeyi sağlıyor.

Edge 20 Fusion, Hindistan’da Flipkart tarafından satılacak. Tanıtım sayfasında akıllı telefonun kalbinde MediaTek’in Dimensity 800U işlemcisinin bulunacağı görülüyor. Edge 20 Fusion’ın önünde 32 megapiksel kamera bulunuyor.

Arka tarafta ise ana kamera görevini 108 megapiksel sensör üstleniyor. 8 megapiksel ultra geniş açılı kamera ve 2 megapiksel olduğu düşünülen derinlik sensörü de sistemi tamamlıyor.

motorola edge 20 fusion Edge 20 Fusion 90 Hz 10-bit AMOLED ekranla gelecek. Bu ekranın büyüklüğü ise 6.7 inç. Parmak izi tarayıcısı kenarına yerleştirilen telefonda 13 5G bandı destekleniyor. Akıllı telefon kutusundan Android 11 işletim sistemiyle çıkacak.

USB-C girişi de bulunan Motorola Edge 20 Fusion, iki renk seçeneğiyle kullanıcıların karşısına çıkacak. Akıllı telefonun diğer özellikleri için açıklama gelmese de, tasarım ve doğrulanan özellikler Edge 20 Fusion’ın Edge 20 Lite’ın işlemcisi değiştirilmiş bir versiyonu olduğunu gösteriyor.

Fiyat-performans oranı yüksek dizüstü bilgisayar arayanlar için HP 255 G7 fırsatı

Okul için uygun fiyatlı, ihtiyaçları karşılayacak bir dizüstü bilgisayar arayanlar için Amazon.com.tr'de HP 255 G7 modeli 4999 TL'lik bir fırsat fiyatıyla müşterilere sunuluyor. Her ne...

iPhone 14 tamamen yeni tasarımla gelebilir

iPhone 13 serisi henüz birkaç gün önce piyasaya çıktı. Ancak bu, gelecek yılın iPhone'ları için dedikoduların etrafta dolaşmaya başlamasını engellemiyor. 9to5Mac'in haberine göre; Bloomberg'in...

Netflix Tudum etkinliğinden öne çıkan duyurular ve fragmanlar

Netflix, cumartesi günü ilk Tudum etkinliğini gerçekleştirdi. Pek çok şeyin gösterimi bu üç saatlik canlı yayında yer aldı. 70'den fazla dizi ve 28 film...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun