Moto E7 sızıntısı tasarımı ve özellikleri gösteriyor

Motorola Moto E6’yı geçtiğimiz yıl temmuz ayında tanıtmıştı Dolayısıyla bu akıllı telefonun takipçisinin de yakın zamanda resmiyet kazanması bekleniyor. Moto E7 ile ilgili sızıntılar da bu beklentiyi destekliyor.

Akıllı telefon bir süre önce Google Play Console’da görülmüştü. Şimdi de akıllı telefonu gösteren yeni canlı fotoğraflar ortaya çıktı. Bu fotoğraflar tasarımın yanı sıra telefonun bazı teknik özelliklerini de görmeyi sağlıyor.

Buna göre, Moto E7’nin kalbinde Qualcomm Snapdragon 632 işlemci bulunacak. Bu işlemciye 2 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı ya da 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama alanı eşlik edecek.

Akıllı telefon kutusundan Android 10 işletim sistemiyle çıkacak. Daha önceki sızıntılara göre, Moto E7’de 1520 x 720 piksel çözünürlüklü 6.2 inç bir ekran bulunacak. 13 megapiksel ana arka kameraya 2 megapiksel kamera eşlik edecek. Telefonun önündeki çentik ise 5 megapiksel kameraya ev sahipliği yapacak. Moto E7’ye ihtiyaç duyduğu enerjiyi ise 3550 mAh kapasiteli pili verecek.

Moto E7’nin parmak izi tarayıcısının arka paneldeki Motorola logosuna yerleştirildiği fotoğraflardan anlaşılıyor. Fotoğrafları paylaşan kaynak arka panelin cam olduğunu belirtse de, Moto E7’nin “uygun fiyatlı” bir cihaz olarak konumlandırılması nedeniyle ana materyalin plastik olma ihtimali biraz daha yüksek görünüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Samsung Galaxy A53'ün renk seçenekleri belli oldu

Moto E7 ile ilgili bilinenlerin artması, akıllı telefonun yakında resmiyet kazanması yönündeki beklentiyi kuvvetlendiriyor. Motorola’dan temmuz ayı bitmeden bir duyuru gelmesinin sürpriz olmayacağı rahatlıkla söylenebilir.

Sony Xperia Pro-I en gelişmiş kamera deneyimini telefona taşıyor

Sony, Xperia Pro-I adını taşıyan en yeni telefonunu gözler önüne çıkardı. Telefonun adındaki I harfi İngilizcede "görüntü" anlamına gelen "image" kelimesini temsil ediyor. Xperia...

Vodafone Her Şey Yanımda ile e-ticarette zirveyi hedefliyor

Vodafone, dört yıl önce hayata geçirdiği Yanıma uygulaması kapsamındaki hizmetlerine bir yenisini daha ekledi. Tüm kategorilerde hizmet veren Her Şey Yanımda isimli çevrimiçi alışveriş...

YouTube Shorts fonu şimdi Türkiye’ye açıldı

YouTube, Ekim ayından itibaren kısa video içerik üretimini teşvik etmek amacıyla YouTube Shorts Fonu’nu Türkiye’de de kullanacağını açıkladı. Shorts formatında yaratıcı ve benzersiz videolar üreten içerik...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun