Bahar kampanyasıyla Monster Notebook’ta NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU’lu laptop modelleri için indirim fırsatı başladı

Monster Notebook, NVIDIA GeForce RTX 30 serisi GPU'lu laptop modellerinde bahar indirimlerine özel fiyatlar sunuyor. RTX 30 serisi GPU'lu Abra ve Tulpar laptop modelleri, oyunculara ve içerik üreticilere yüksek performans sağlayarak avantajlı fiyatlarla 30 Nisan 2023 tarihine kadar satın alınabiliyor.

(Bu makale Monster Notebook desteğiyle yayınlanan bir tanıtım yazısıdır.)

NVIDIA’nın gelişmiş teknolojilere ve yüksek performansa sahip GeForce RTX 30 serisi GPU’lu Monster Notebook laptop modelleri için bahar indirimleri başladı. Hem oyunculara hem de içerik üreticilere yönelik seçili Monster Notebook NVIDIA GeForce RTX 30 serisi bilgisayarlarını kapsayan bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar monsternotebook.com.tr’de satın alınabilir olacak.

Bugünkü popüler oyunlar, ileri düzey grafik özellikleri nedeniyle yüksek kapasiteli grafik işlemcilere (GPU) ihtiyaç duyuyor. Ayrıca, video içerik üreticileri ve video grafikerler için grafik performansı da büyük önem taşıyor. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, bu ihtiyaçları karşılayarak kullanıcılara rahatlık sunuyor. Monster Notebook dizüstü bilgisayarlar, NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla beraber harika bir performans sergiliyor.

Sepette geçerli Monster Notebook bahar kampanyası indirimleri

MODELGÜNCEL FİYATSEPET İNDİRİMİKAMPANYALI FİYAT
A5 V16.7.4₺18.999₺1.000₺17.999
A7 V12.5.4₺21.899₺500₺21.399
A7 V13.2.4₺24.399₺500₺23.899
A5 V19.3₺22.499₺300₺22.199
A5 V19.3.1₺24.799₺300₺24.499
A5 V19.3.4₺26.899₺1.900₺24.999
T7 V20.5₺28.499₺500₺27.999
T7 V20.5.1₺31.999₺500₺31.499
T7 V20.5.6₺32.099₺2.000₺30.099

Monster Notebook, RTX 30 serisiyle oyun severlere unutulmaz deneyimler sağlıyor

monster notebook

NVIDIA’nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere destekli bu GPU’lar; en gerçekçi ışın izleme grafikleri ve son teknoloji yapay zekâ için RT çekirdekleri, tensör çekirdekleri ve kesintisiz işlem özellikli çoklu işlemciler barındırıyor. Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi laptop’ları, günümüzün en çarpıcı oyunlarında oyuncuların performanslarını ve yaratıcılıklarını rahatça ortaya koyabilmelerine yardımcı oluyor.

Cyberpunk 2077, Marvel’s Spider-Man Remastered, Valorant ve Apex Legends gibi popüler oyunlar; Monster Notebook’un GeForce RTX 30 serisi GPU’lu laptop modelleri ile muhteşem performans gösteriyor. İleri düzey ışın izleme ve yapay zekâ teknolojileri ile donatılmış bu laptop’lar, 150’den fazla popüler oyun ve uygulamada büyüleyici gerçekçi grafikler sunuyor.

NVIDIA Reflex ile gecikme süreleri en aza indiriyor

monster notebook

Oyun tutkunları için düşük gecikme süreleri büyük önem taşıyor ve NVIDIA Reflex bu konuda mükemmel bir çözüm sunuyor. Gecikme sürelerinin azalmasıyla oyuncular daha hızlı nişan alıyor ve daha hızlı tepki süreleri elde ediyor. Bu durum, özellikle espor etkinliklerinde önemli bir rekabet avantajı sağlıyor. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook’lar, NVIDIA Reflex özelliği sayesinde oyunlarda daha hızlı nişan alma, daha hızlı tepkiler ve nişan alma hassasiyetini artırma olanağı sunuyor.

Grafik ayarları ve çözünürlük en yükseklerde

monster notebook

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi grafik işlemcili laptop modellerinde NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Süper Örnekleme) teknolojisi ile yüksek performans artışı sağlanıyor. NVIDIA tarafından geliştirilen yapay zeka algoritması DLSS, GeForce RTX GPU’ların tensör çekirdeklerini kullanarak oyunlarda hızı artırır ve en yüksek seviyede görsel deneyim sunuyor.

Örneğin, kullanıcı 4K çözünürlüğe sahip bir ekranda oyun oynarken oyun motoru 1080p çözünürlükte çalışıyor gibi davranıyor. Fakat DLSS, eksik pikselleri doldurarak oyunun 4K’da görünmesini sağlıyor. Bu sayede FPS değeri olarak iki kata kadar performans artışı yaşanıyor.

Oyunlar için en gerçekçi ışıklandırma deneyimi

monster notebook

Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu bilgisayarları, ışın izleme teknolojisi ile oyunlarda hayranlık uyandıran gerçekçi grafikler sunuyor. Bu teknoloji; ışığın fiziksel niteliklerini simüle ederek ışık, gölge, yansıma ve çevresel perdeleme gibi önemli faktörleri daha net ve gerçeğe yakın şekilde hesaplıyor. Böylece, ışığın oyun içindeki hareketleri sonucu oluşan efektler gerçeğe daha benzer bir şekilde yansıtılıyor.

Yazılım teknolojisiyle donanım potansiyelini artıran İnovasyon

monster notebook

En güçlü bileşenler bile yazılım desteğiyle daha etkileyici olabilir. NVIDIA’nın “NVIDIA Broadcast” uygulaması, oyun severlerin yayıncı olma hedeflerine ulaşmalarını sağlayan kapsamlı imkanlar sunuyor. Monster Notebook bilgisayarlarında mevcut olan NVIDIA Broadcast uygulaması, yapay zeka ile güçlendirilmiş ses ve video özellikleri sayesinde oyuncuların evlerini stüdyo kalitesinde bir alana dönüştürme fırsatı sağlıyor.

Canlı yayınlar, sesli ve görüntülü sohbetler, video konferanslar ve diğer etkinlikler daha kolay ve yüksek kalitede gerçekleştiriliyor. Mikrofonları, hoparlörleri ve web kameraları akıllı cihazlara dönüştüren NVIDIA Broadcast; oyunculara sanal arka plan, otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme gibi özellikler sunuyor.

Monster Notebook, kullanıcılarına en iyi hizmeti sunarak memnuniyetlerini artırıyor

Bahar kampanyası süresince de Monster Notebook’un sunmaya devam ettiği ek hizmetler, kullanıcıların memnuniyetini daha da artırıyor. Monster Notebook, ömür boyu bakım garantisiyle kullanıcılarına laptoplarını daha uzun süre en iyi performansla kullanabilmeleri için ömür boyu ücretsiz düzenli bakım hizmeti sunuyor.

Monster Notebook’un parçalı ödeme hizmeti, limit yetersizliği nedeniyle tek kartla ödeme yapamayan kullanıcılar için birden fazla kartla ödeme kolaylığı sağlıyor. Aynı gün teslimat sunan Monster Express ve kullanıcı kaynaklı hataları da kapsayan Tamamlayıcı Garanti Paketleri, Monster Notebook’un sunduğu diğer hizmetler arasında yer alıyor.

30 Nisan son fırsat! Bahar kampanyasıyla NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook’ları kaçırmayın

Oyun dünyasında yepyeni bir deneyim ve yüksek performans için NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook bilgisayarların sunulan bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam ediyor. Bahar kampanyası indirimlerinden yararlanmak ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla donatılmış Monster Notebook’ların üstün performansına ulaşmak için www.monsternotebook.com.tr web adresini ziyaret edebilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER
POPÜLER
ÖNE ÇIKANLAR

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun