Minecraft: Story Mode iOS ve Android’de ücretsiz indirilebiliyor

minecraft story modeTelltale tarafından geliştirilen Minecraft Story Mode, iOS ve Android kullanıcıları tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek. Oyun içindeki ilk bölüm ücretsiz oynanabilecek olsa da, diğer bölümler için eli cebe atmak gerekiyor. Oyunun her bir bölümü için 12,99 TL ödemek gerekiyor.

Minecraft’ın hikaye modunda toplam sekiz bölüm bulunuyor. Oyuncular efsanevi Order of the Stone’un (Taş Yoldaşlığı) üyeleri olarak Overworld’de tehlikeli maceralara yelken açıyor. Oyunda Savaşçı, Kırmızıtaş Mühendisi, Gıcıklar ve Mimar gibi farklı sınıflar bulunuyor. Bu sınıflarının her biri kendine özgü yetenekler barındırıyor. Bu yetenekler oyuncuların korkunç canavarları alt etmesini sağlıyor.

Minecraft: Story Mode karakterlerine oyun endüstrisinin önemli isimleri ses veriyor

Oyunun yapımı için fazlasıyla titizlenen Telltale Games, Minecraft: Story Mode’daki karakterlere diğer popüler oyunları seslendiren isimler ses veriyor. Patton Oswalt, Brian Posehn, Ashley Johnson ve Dave Fennoy gibi isimler oyunun seslendirme kadrosunda yer alıyor.

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...

Windows 11 için ilk beta sürümü yayınlandı

Microsoft, Windows Insider Programına kayıtlı olanlar için Windows 11'in ilk beta sürümünü yayınladı. Bugüne kadar, Windows 11'e erişmek için Microsoft'un "son derece teknik deneyimli...