Minecraft için yeni ve detaylı Star Wars paketi

Minecraft için Star Wars temalı yeni indirilebilir içerik paketini duyurdu. Bu yeni pakette bir harita, kostüm seçenekleri, tam bir doku seti ve eşya giydirme seçenekleri bulunuyor. Oyuncular hem orijinal Star Wars üçlemesinden hem de The Mandalorian gibi yeni yapımlardan içeriklerle karşılaşacak. Bu paket, Minecraft’ın Marketplace bölümünden indirilebilecek.

Minecraft’ın yeni Star Wars haritasında Tatooine, Endor ve Hoth’un da aralarında bulunduğu 12 harita yer alıyor. Bu haritaların her birinde farklı karakterler, droidler ve yaratıklarla karşılaşmak mümkün oluyor.

Karakter kostümü seçenekleri arasında ise Luke Skywalker, Prenses Leia, Darth Vader, Chewbacca, Han Solo ve tabii ki Baby Yoda bulunuyor. Oyuncular yıldız savaşçılarını kullanarak gezegenler arasında gezinebilecek.

Tanıtım videosuna bakıldığında oyuncuların bazı ikonik Star Wars sahnelerine yeniden hayat verebileceği görülüyor. Örneğin, Luke Skywalker ve Darth Vader’ın Cloud City’deki düellosu tekrar canlandırılabilecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
GeForce Now kütüphanesine Fortnite 8. Sezon geldi

Minecraft için geçmişte de Star Wars paketleri çıkarılmıştı. Ancak bu paketler çoğunlukla sadece kostümlerden oluşuyordu. Dolayısıyla oyunculara Star Wars evrenini deneyimlemek için ilk defa bu kadar büyük bir imkan verildiği söylenebilir.

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Slack hikaye benzeri paylaşım özelliğini kullanıma sunuyor

Salesforce'un Slack'i satın alma süreci geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Popüler kurumsal iletişim platformu, yeni özelliklerini çatı şirketinin Dreamforce etkinliğinde duyurdu. Slack testlerine daha önce başladığı...

iOS 15 ve iPadOS 15 ile henüz çıkış yapmayan yeni özellikler

Apple'ın iOS 15 ve iPadOS 15 güncellemeleri çıktı, ancak WWDC 2021'de duyurulan özelliklerin tümü bu yeni güncellemelerle birlikte ilk günden sunulmuyor. SharePlay, geliştirilmiş AirPods...

Netflix’ten Kenya’daki Android kullanıcıları için ücretsiz paket

Netflix, Kenya'da yaşayan Android telefon sahiplerine bazı içeriklerine ücret ödemeden erişme imkanı sunuyor. Bu doğrultuda kullanıcılar herhangi bir ücret ödemeden Netflix'in ücretli abonelerinin izleyebildiği...