Microsoft Office Lens uygulaması Android’e geldi

Microsoft’un mobil cihazlara özel taşınabilir belge tarayıcısı ve en etkileyici Office uygulamalarından bir tanesi olan Office Lens’in Android versiyonu nihayet ön izleme sürecinden çıktı ve Google Play Store’da yayınlandı.

Uygulama kullanıcıların herhangi bir dik açılı belge veya materyalin fotoğrafını çekmesine ve daha sonra bunun kolaylıkla paylaşılabilir, barındırdığı yazıların dijital ortamda aranabilir olduğu Word, PowerPoint veya PDF formatındaki dosyalara dönüştürülmesine izin veriyor. Aslında bu işlevi gerçekleştiren çeşitli tarama uygulamaları hâlihazırda bulunuyor, ancak Microsoft’un Office paketiyle var olan sıkı bağları ve ücretsiz olması Office Lens’i epey cazip kılıyor.

[quote_box_center]İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Office Lens: Belgelerinizi vakit kaybetmeden tarayın[/quote_box_center]

Office Lens iPhone için geçtiğimiz ay çıkarılmıştı, ayrıca aynı zamanda Android için de ön izleme versiyonu yayınlanmıştı. Nihayet Office Lens’i bekleyen Android kullanıcıları bu uygulamaya kavuşmuş oldu.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...