Microsoft Office Android uygulamalarını artık herkes indirebilecek

microsoft-office-android-200515

Microsoft geçtiğimiz ocak ayında Android tabletler için özel Office uygulamasını yayınlandıktan sonra bu sefer de Word, Excel, PowerPoint’in Android versiyonlarını ön izleme sürecinden çıkardı ve Android akıllı telefon sahiplerinin kullanımına sundu.

Uygulamaların her biri iOS tarafındaki muadillerine benziyor, aynı işlevleri sunuyor; kullanıcıların hızlı şekilde dokümanlar oluşturmalarına veya düzenlemeleri akıllı telefonları üzerinden yapmalarını sağlıyor.

Office Mobile ve Word, Excel, PowerPoint uygulamaları belki bütün iş yükünüzü çekmeyebilir, ancak dokümanların, tabloların ve sunumların üzerinde basit düzenlemeler yapmanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca Word, Excel, PowerPoint’in mobil versiyonlarının her biri dosyaları depolamak için Dropbox veya OneDrive destekliyor. Ofis dokümanları için Google’ın ofis uygulamaları yerine Microsoft’u tercih eden Android kullanıcılarına duyurulur.

 

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

NASA’nın Mars helikopteri ilk test uçuşunu başarıyla gerçekleştirdi

NASA, Ingenuity adını taşıyan helikopteriyle Mars üzerinde ilk test uçuşunu gerçekleştirdi. Yerden 3 metre yükselen küçük hava aracı, 40 saniye boyunca havada kaldı. Böylelikle...

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...