Yeni Microsoft Flight Simulator videosu karlı dağları ve şehirleri gösteriyor

Microsoft Flight Simulator için geçtiğimiz ay yayınlanan güncelleme, oyunu pek çok sanal gerçeklik başlığıyla uyumlu hâle getirmişti. Buna ek olarak, oyunun canlı hava durumu özelliğine karlı ve buzlu hava koşulları da eklenmişti.

Bu eklemeyle birlikte oyundaki manzara görünümü daha gerçekçi hâle gelmişti. Oyunun geliştiricisi Asobo Studios, Flight Simulator deneyiminin kar eklemesiyle nasıl göründüğünü göstermek için bir video yayınladı.

4K videoda daha önce görülen haritalar karla kaplı şekilde yer alıyor. Hava durumu canlı olarak güncellendiği için oyuncular bazen günlük güneşlik gördükleri yerleri daha sonra beyaza bürünmüş şekilde görebiliyor.

Microsoft Flight Simulator için hazırlanan son güncelleme sanal gerçeklik desteği getirmek ve canlı hava durumu özelliğini iyileştirmekle sınırlı kalmıyor. Güncelleme çerçevesinde oyuna yeni eğitim görevleri, meydan okumalar ve üniformalar da ekleniyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tesla Autopilot kontrolünde kaza yaptı, iki kişi hayatını kaybetti

Tesla Autopilot teknolojisinin güvenilirliğiyle ilgili sorular yaşanan son kazanın ardından yine arttı. 2019 çıkışlı bir Model S, ABD'nin Houston şehrinin kuzeyinde ağaca çarptı. Kaza...

HP Envy 14 (2021) İncelemesi

Dizüstü bilgisayar denilince akla gelen ilk markalardan biri olan HP'nin farklı fiyat noktalarına yayılmış çeşitli ürün serileri bulunuyor. Envy serisi, orta segment Pavilion ile...