Eğlence

Microsoft Flight Simulator filosu büyüyor

microsoft flight simulator

Microsoft Flight Simulator için 11 Kasım’da “40. Yıl Dönümü Versiyonu” adını taşıyan yeni bir güncelleme yayınlanacak. Bu güncelleme oyuna helikopterleri ve planörleri geri getirecek. Güncelleme mevcut oyuncular ve Xbox Game Pass sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilebilecek.

Oyunun yöneticisi Jorg Neumann, güncellemeyle ilgili olarak şu ifadeleri kullandı: “Helikopter ve planörlerin yanında oyuncularımızın uzun süredir beklediği bir özelliği de sunacağız. Gerçeğiyle tamamen aynı, tüm tuşların olması gerektiği gibi çalıştığı bir Airbus A-310 da oyuna eklenecek.”

40. Yıl Dönümü Versiyonu oyun için büyük bir güncelleme niteliği taşıyor. Güncelleme oyuna yedi meşhur tarihi uçak getiriyor. Bunlar arasında tahtadan yapılmış en büyük uçak olan 1947 Hughes H-4 Hercules de bulunuyor. Oyuna dört klasik havalimanı, 10 planör havaalanı, oyunun eski sürümlerinden 20 klasik görev ve toplamda 12 yeni uçak ekleniyor.

40. Yıl Dönümü Versiyonu öncesinde oyun için Almanya temalı bir güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme oyunun Hannover, Dortmund, Düsseldorf, Bonn ve Köln için sunduğu deneyimi iyileştiriyor.

Microsoft oyundaki yüksek çözünürlüklü şehir sayısını kademeli olarak artırırken, özel güncellemelerle de oyunculara farklı deneyimler sunuyor. Bu yıl yayınlanan Top Gun genişleme paketi söz konusu deneyimlere en iyi örneklerden biri olabilir. Microsoft Flight Simulator, bu yıl içinde Xbox Cloud Gaming’de de yerini almış ve Xbox One sahipleriyle buluşmuştu.

İLGİLİ HABERLER