Microsoft Endonezya Facebook sayfasında Lumia 1330’un işaretini verdi

microsoft-lumia-1330-on-tanitim-160215-1

Microsoft Lumia 1330 henüz resmiyet kazanmadı, ancak Microsoft Endonezya ekibi bu orta sınıf büyük ekranlı Windows telefonunun ön tanıtımını yapmaya başladı. Çift SIM kart desteğine sahip gibi görünen bu telefonun LTE ve 3G versiyonları bulunacak. LTE destekli çift SIM kartlı telefonların pek bulunmadığı bir ortamda Lumia 1330 alanında bir ilk olacak gibi görünüyor.

Tek SIM kartlı Lumia 1330’un ise LTE-Advanced, LTE ve sadece 3G olmak üzere üç farklı versiyonu olacak. Sızan benchmark sonuçlarına göre, Lumia 1330’un 5.7 inç, 720p ekranı bulunacak. Ancak benchmark sonuçlarına çok güvenmemek gerekiyor, Lumia 1330’un da selefi gibi 6 inç ekranla geldiğini görebiliriz.

Ne var ki, Lumia 1330 daha iyi bir kameraya sahip olacak gibi görünüyor. Arkada Zeiss optikli, 14 megapiksel çözünürlük destekli ve 1080p video kayıt özellikli kameranın, önde de selfie odaklı 5 megapiksellik ikinci bir kameranın yer alması bekleniyor. Telefonun Snapdragon 400 işlemci ve 1 GB RAM’e sahip olacağı söyleniyor ki, bunlar günümüz koşullarında pek çekici görünmüyor.

Ön tanıtım için hazırlanan afişte telefon için “çok yakında” tabiri kullanılıyor. Microsoft’un MWC kapsamında 2 Martta gerçekleştireceği etkinlikte bu telefonun resmi tanıtımını da görebiliriz.

Galaxy Watch 4 Classic sızıntısı ile yeni Wear OS kullanımda görülüyor

Samsung'un 11 Ağustos'taki Unpacked etkinliğine yaklaşık bir haftalık bir zaman var. 91mobiles tarafından yayınlanan yeni fotoğraflar, etkinlikte görebileceğimiz iki yeniliğe ilk kez gerçek dünyadan...

F1 Macaristan GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

İki hafta önce Britanya'da olaylı ve heyecanlı bir yarışa sahne olan Formula 1'de, belki de takvimin en sıkıcı yarışlarından birine sıra geldi. Geçişin bir...