MediaMarkt Club Kampanyası fırtınası başladı

Özel indirimlerle dolu alışveriş deneyimi sizi bekliyor.

MediaMarkt, geniş kapsamlı bir ürün yelpazesi sunarken, aynı zamanda teknoloji tutkunlarına konforlu bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Türkiye’nin elektronik perakende sektöründeki öncü isimlerinden olan marka, CLUB üyelerine özel bir kampanya ile 29 Mayıs’a kadar devam edecek büyük bir kampanya düzenliyor.

Sadakat programı olan MediaMarkt CLUB, birçok avantaj ve hizmeti müşterilerine sunuyor. Kampanya süresince, alışverişlerinizde 2.500 TL’ye kadar indirim fırsatı sizleri bekliyor. Daha da ilginç olanı ise, bu indirimlerin geniş bir ürün yelpazesinde geçerli olması. Bu sayede en sevdiğiniz ürünleri, indirimli fiyatlarla alabilirsiniz.

MediaMarkt’ın CLUB üyelerine özel olarak sunacağı bu kampanya, alışveriş tutarına göre farklı indirim oranları sunuyor. İşte indirim oranları:

  • 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde 250 TL,
  • 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 500 TL,
  • 20.000 TL ve üzeri alışverişlerde 1.250 TL,
  • 35.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 2.500 TL indirim sağlanacak.

Bu kampanya, 26 – 29 Mayıs 2023 tarihleri arasında MediaMarkt mağazalarında, mediamarkt.com.tr’de ve MediaMarkt mobil uygulamasında yapılan alışverişler için geçerli olacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Japonya'dan ileri teknoloji uzay Güneş enerjisi hamlesi: Gücünü gökyüzünden alacak

MediaMarkt CLUB’a üye olmanın kolaylığı da cabası. Avantajlarla dolu bu yeni dünyaya adım atmak isteyen teknolojiseverler, tüm MediaMarkt mağazalarında veya bu bağlantıya tıklayarak hızlıca üye olabilirler.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Airfryer ve robot süpürge fiyatlarına ithalatta gözetim nedeniyle zam geliyor

Ticaret Bakanlığı'nın yeni tebliğiyle birlikte airfryer ve robot süpürgeler, ithalatta gözetim uygulaması kapsamına dahil edildi. Bu durum, cihazların fiyatlarında 'zam' olarak geri dönecek. Ticaret Bakanlığı'nın...

Japonya’dan ileri teknoloji uzay Güneş enerjisi hamlesi: Gücünü gökyüzünden alacak

Japonya ve ülkenin uzay idaresi JAXA, uzaydan güneş enerjisini yeryüzüne ışınlama imkânını gerçeğe dönüştürmek için onlarca yıldır yoğun bir çaba sarf ediyor. 2015 yılında,...

YouTube’un “Hikayeler” serüveni noktalanıyor: Haziranda sona eriyor

"Kısa süreli paylaşımlar" denildiğinde akla gelen "Hikayeler" özelliği, YouTube platformunda tarih oluyor. YouTube, kullanıcılarının haziran ayından itibaren "Hikayeler" paylaşımı yapamayacağını ve mevcut hikayelerin yedi...

İNCELEMELER >>