MediaMarkt’tan bayrama özel büyük iPhone 12 mini indirimi

Ramazan Bayramı indirimlerini günler önce başlatan MediaMarkt Türkiye, çarşamba gününden itibaren mevcut kampanyasına çeşitli akıllı telefonları da ekledi. Apple’ın iPhone 12 serisinin en küçük boyutlu modeli olan iPhone 12 mini’nin 64 GB kapasiteli versiyonu da indirimli telefonlar arasında yer alıyor.

64 GB kapasiteli iPhone 12 mini 9999 TL’lik fiyat etiketine sahip. 14 Mayıs’a kadar sürecek indirim fırsatı dahilinde bu modeli mediamarkt.com.tr üzerinden 7999 TL’ye satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürün 17 Mayıs Pazartesi günü, tatil biter bitmez kargoya verilecek gibi görünüyor.

Bu büyük iPhone 12 mini indiriminin yanı sıra MediaMarkt, Ramazan Bayramı kampanyaları dahilinde, 16 Mayıs tarihine kadar seçili küçük ev aletlerinde, giyilebilir teknolojilerde, bilgisayarlarda, aksesuarlarda ve çeşitli akıllı telefonlarda indirim uyguluyor. Tüm fırsatları bu bağlantı üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sokağa çıkma kısıtlamaları nedeniyle mediamarkt.com.tr, Çağrı Merkezi ve mobil uygulama üzerinden hizmet veren MediaMarkt, bu kanallar üzerinden tüketicilere alternatif teslimat seçenekleri de sunuyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan şimdiye kadarki en yüksek gelir ve kâr geldi

Apple, özellikle yıl sonu alışveriş sezonunu da içeren ilk mali çeyrek yıllık döneminde, rekor kıran üç aylık kazançları duyurma konusundaki eğilimini sürdürdü. 2022 mali...

Evrensel Denetim en son iPadOS ve macOS Monterey beta sürümleri ile ilk kez görüldü

Apple'ın iPadOS ve macOS Monterey için çıkardığı en yeni geliştirici beta sürümleri, uzun zamandır beklenen Universal Control, yani Evrensel Denetim adlı özelliğin nihayet yakın...

İNCELEMELER >>