Matrix Resurrections için bir video daha geldi

22 Aralık’ta vizyona girecek Matrix Resurrections için tanıtım makinesi oldukça hızlı şekilde çalışıyor. Film için hazırlanan en yeni tanıtım videosu da The Game Awards 2021 ödül töreni sırasında gösterildi.

Videoda Neo’yu oynayan Keanu Reeves’in oynadığı Neo karakteri ile Jessica Henwick’in oynadığı mavi saçlı kız, Tokyo’ya giden bir trene binmek için bir kapıdan geçiyorlar. Ancak daha sonra başka bir kapıdan geçerek gizemli bir odaya giriyorlar ve burada ilk filmden bir klip gösteriliyor.

Filmin yapımcısı Warner Bros. son zamanlarda yeni Matrix filmi için art arda videolar paylaşıyor. Bu hafta yayınlanan fragmanda Neo, “Hâlâ kung fu biliyorum” diyerek geçmişe bir gönderme yapıyor. Söz konusu videoda, The Game Awards kupasını görmek de mümkün oluyor.

Film için geçtiğimiz hafta paylaşılan fragmanda ise ana tema değişimdi. Jefferson Airplane’in klasikleşmiş şarkısı White Rabbit’in duyulduğu ilk fragman ise izleyen herkesi heyecanlandırmıştı.

Matrix Resurrections daha önce de belirttiğimiz gibi 22 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun