Marvel Sinematik Evreni’nde 6. Evre Fantastic Four ile başlayacak

Marvel Sinematik Evreni 5. Evre hakkındaki detaylar açıklanırken, 6. Evre’ye dair bazı bilgiler de paylaşıldı. Marvel, Comic-Con 2022 kapsamında düzenlediği etkinlikte 6. Evre’de izleyicilerin karşısına çıkacak üç filmi duyurdu.

6. Evre’nin açılışını 28 Kasım 2024’te vizyona girecek yeni Fantastic Four filmi yapacak. Bu filmi 2 Mayıs 2025’te izleyicilerle buluşacak olan Avengers: The Kang Dynasty takip edecek. Kapanış ise 7 Kasım 2025’te yayınlanacak Avengers: Secret Wars ile gerçekleştirilecek. Çoklu evren hikayesinin finalini de Secret Wars yapacak.

Marvel henüz bu filmlerin konularıyla ilgili fazla detay vermiş değil. 5. Evre’de belli bir mesafe kat edildikten sonra bu konuda yeni bilgilerin paylaşılması sürpriz olmayacaktır.

Marvel Sinematik Evreni için yeni duyurular yaptığı Comic-Con 2022 etkinliğini oldukça yoğun geçirdi. 5. Evre takvimini paylaşan şirket, Disney+’ta izleyicilerle buluşacak yeni Daredevil dizisi için de resmi açıklamayı yaptı.

Sinan Küstür
Sinan Küstür
Medya, Kültür ve Kimlik üzerine yüksek lisans yaptı. Teknolojiye olan ilgisini ve eğitiminin sunduğu donanımı Teknoblog çatısı altında sunuyor.
İLGİLİ HABERLER
POPÜLER

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için Teknoblog YouTube kanalına abone olun