Marriott ve GoPro işbirliğiyle misafirlere HERO4 kameralar

gopro-hero4-3

Bazıları için her anı görsel olarak kayıt altına alınmayan bir tatil, eksik kalabiliyor. Bu kitleyi memnun etmek için işbirliğine giden Marriott ve GoPro, bazı Marriott otellerinde misafirlere GoPro’nun HERO4 kameralarından faydalanma imkanını sunuyor. Böylelikle otel misafirleri tatillerinin en heyecan dolu anlarını bile kaydetme imkanını yakalarken, GoPro da amiral gemisi ürününü doğrudan tanıtma fırsatına kavuşuyor. Marriott ise otellerde Wi-Fi erişim noktalarının kullanımını engelleme girişiminin ardından zedelenen imajını düzeltme yolunda etkili bir adım atmış oldu.

Marriott ve GoPro arasındaki işbirliği çerçevesinde Latin Amerika ve Karayipler’de bulunan 17 oteldeki misafirlere GoPro HERO4 kullanma imkanı sunulacak. Misafirler kameralardan otel yönetiminden talepte bulunarak faydalanacak. Misafirler tarafından kayıt edilen görüntüler, Marriott’un sosyal medya hesaplarında da kullanılacak.

İlk etapta Aruba, Puerto Vallarta ve Quito gibi noktalarda bulunan Marriott otellerinde müşteriler GoPro HERO4 kameraları kullanabilecek. Taraflar arasındaki işbirliğinin kapsamına yeni otellerin eklenip eklenmeyeceği ise henüz bilinmiyor.

Geçtiğimiz eylül ayında tanıtılan GoPro HERO4 ile 30fps’de 4K video kaydı gerçekleştirilebiliyor.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone satın almayı düşünenlerin ilgisini çekecek indirim fırsatı

Bugünlerde bir iPhone satın almayı düşünüyorsanız, bu indirim fırsatı mutlaka ilginizi çekecektir. Trendyol'da bulunan Gürgençler Apple Premium Reseller mağazasında iPhone 12 Pro Max, iPhone...