Mario Kart: Fury Road videosu Mad Max’e farklı bir açıdan yaklaşıyor

Geçtiğimiz haftalarda vizyona giren yeni Mad Max filmi, izleyicilerden karışık tepkiler almış, ancak film ilginç bir şekilde “saçma derecede komik” olarak nitelenmişti. Mad Max’e gelen yorumlar, filmle ilgili komik görsellerin ve videoların da hızla ortaya çıkmasını sağladı. Bu videoların sonuncusu Mad Max ile Mario Kart’ı bir araya getiriyor.

Mario Kart: Fury Road adını taşıyan video George Miller imzalı Mad Max ile popüler yarış oyunlarından Mario Kart’ı bir araya getiriyor. Özellikle Mario Kart 64’ü sevenler videodan fazlasıyla keyif alacaklardır.

Filmlerin vizyona girmesinin ardından filmlere dair içeriklerin interneti doldurması kimi zaman takibi yorucu bir eylemi beraberinde getirse de, artık her şeyin birbiriyle iç içe geçtiği bir dünyada yaşadığımızı unutmamak gerekiyor. Ayrıca Mario Kart: Fury Road’un Mad Max: Fury Road’a dair içeriklerin en iyilerinden biri olduğunu belirtmekte fayda var.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Samsung’dan Galaxy S21 Ultra ile S20 Ultra karşılaştırması

Samsung, 2020 ve 2021'in ilk yarılarında çıkan ve birbirinin takipçisi olan Galaxy S20 Ultra ve Galaxy S21 Ultra modelleri için karşılaştırma niteliğinde bir infografik...

Apple’ın yeni etkinliği için beklenen işaret Siri’den geldi

Yeni Apple etkinliği için beklenen doğrulama, Apple'ın dijital asistanı Siri'den geldi. MacRumors sitesinin haberine göre, Siri'ye Apple'ın sıradaki etkinliğinin ne zaman olduğu sorulduğunda "20...