Lucifer’in altıncı sezonu için imzalar atıldı

Çizgi romandan uyarlanan Lucifer, ABD’de Fox tarafından yayınlanmış ve büyük popülaritesine rağmen üçüncü sezonun ardından iptal edilmişti. Hemen devreye girerek diziyi kurtaran Netflix, Lucifer’in dördüncü sezonunu yayınlamış ve daha sonrasında da beşinci sezonla birlikte dizinin final yapacağını açıklamıştı. Ancak Lucifer’e olan ilgi nedeniyle bu planın değiştiği ve Netflix’in dizinin yıldızı Tom Ellis ile yeni bir anlaşma yaptığı söyleniyor.

Hâlihazırda Lucifer’in dört sezonu Netflix’te izlenebiliyor. Deadline’da yer alan habere göre; dizi Netflix’in en popüler içerikleri arasında yer alıyor. Netflix’in hem Tom Ellis hem de Warner Bros. ile görüştüğü belirtilirken; kaynakların verdiği bilgiye göre, dizinin oyuncularının geri kalanı da altıncı sezona olumlu yaklaşıyor.

Mitolojik ve dini ögeler barındıran bir hikaye olan Lucifer’in altında Sam Kieth, Neil Gaiman ve Mike Dringenberg’in imzası bulunuyor. Cehennemden emekli olup Los Angeles’a yerleşen Lucifer’i Tom Ellis canlandırıyor. Ellis’in altıncı sezon için ikna edilmesinin zaman aldığı belirtilirken, altıncı sezondan sonrası için henüz ortada bir işaret bulunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Google'dan Android tabletler için yeni bir bölüm: Eğlence Alanı

Lucifer, beşinci sezonuyla birlikte Netflix’in orijinal yapımlarının büyük kısmından daha uzun bir ömre sahip olacak. Netflix’in popüler orijinal dizilerinin büyük kısmı iki veya dört sezon devam etmişti. House of Cards ve Orange is the New Black gibi diziler bu durumun en önemli istisnaları olarak göze çarpıyor. Lucifer’in beşinci sezonu için henüz bir yayın tarihi açıklanmış değil.

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

F1 İspanya GP 2021: Saat kaçta, nasıl canlı izlenir?

Formula 1 2021 sezonunda heyecan ara vermeden devam ediyor. Portekiz'den sonra sırada onun komşusu İspanya var. Geçen yıl pandemi nedeniyle İspanya GP ağustos ayında...

Samsung Galaxy A72 İncelemesi

Samsung Galaxy A72 GittiGidiyor'dan satın alın SATIN AL Akıllı telefon fiyatlarının yükselmesi tüketicilerin biraz daha orta segment telefonlara ilgi göstermesine neden oluyor. Üreticiler de bu segmentteki ürünlerine...