Louis Vuitton yeni kreasyonunu Final Fantasy’den Lightning ile tanıtıyor

louis vuitton

Final Fantasy XIII hayranları ve Louis Vuitton çanta alıcılarının kesişim kümesi küçük olabilir. Ancak modern pazarlama, bu tarz niş değerlerden kâr elde etmeyi de hedefliyor. Final Fantasy XIII’ün baş karakteri Lightning’in Fransız moda devinin reklamlarında boy göstermesi ancak bu şekilde açıklanabiliyor.

Şirketin kreatif direktörü Nicolas Ghesquière, kişisel Instagram hesabı aracılığıyla yeni Series 4 kampanyasına ait görüntüleri paylaşıyor. Bu görüntüler arasında Lightning’in LV 2016 İlkbahar-Yaz kreasyonuna ait parçaları bir sliah gibi kullandığı video da yer alıyor.

Aralarında Lightning’in de bulunduğu Final Fantasy XIII karakterleri, Japonya’da Prada’ya da modellik yapmıştı. Bu açıdan Final Fantasy yapımcılarının bu tarz bir işbirliğine girmesine şaşırmamak gerekiyor.

Louis Vuitton teknolojiye uzak durmuyor

Nicolas Ghesquière’in de dijital teknolojilerin büyük bir hayranı olduğunu belirtmekte fayda var. Louis Vuitton, son koleksiyonunu podyumda sergilerken sanal gerçekliği keşfin üstüne odaklanmıştı.

Teknoblog YouTube kanalına abone olun

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları ve ürün incelemeleri YouTube kanalımızda. Abone olun, yeni videoları kaçırmayın!

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kademeli normalleşmeyle ilgili yeni kararlar açıklandı

29 Nisan tarihinde başlayan tam kapanma süreci yarın sabah saat 05.00'te son buluyor. Bunun öncesinde İçişleri Bakanlığı, yayınladığı bir genelgeyle 17 Mayıs - 1...

Apple Music Hi-Fi ve AirPods 3 gelecek hafta içinde bekleniyor

Apple'ın önümüzdeki hafta için daha önce düşünülenden daha büyük planları olabilir. Yeni iMac, iPad Pro ve Apple TV 4K, 21 Mayıs'ta veya civarında erken...

Türkiye GP 2021 ile ilgili yeni karar; haziranda yarış olmayacak

Türkiye GP 2021'in 11-13 Haziran tarihleri arasında İstanbul Park pistinde düzenlenmesi planlanıyordu. Bunun resmi duyurusu birkaç hafta önce yapılmıştı. Ancak son günlerde yarışın Türkiye'de...