Teknoblog Oyun Logitech’ten PS3’e özel kablosuz davul seti

Logitech’ten PS3’e özel kablosuz davul seti

logitech_wireless_drum_controller_ps3-409x540Logitech PS3 için geliştirdiği yeni oyun aksesuarı Wireless Drum Controller for Guitar Hero’yu tanıttı. Eğer PS3 sahibiyseniz, ayrıca Guitar Hero oyunu da oynuyorsanız bu aksesuar hoşunuza gidebilir. Üç tane davul, iki tane zil pedi ve pedaldan oluşan bu set Activision tarafından lisanslanmış ve PS3’e 2.4 GHz kablosuz USB alıcısı üzerinden bağlanıyor.

Drum Controller portatif yapıya sahip ve iki tane AA batarya ile çalışıyor. Logitech’in iddiasına göre 50 saatlik oyun keyfi sunuyor. Bütün bileşenlerin konumu ayarlanabilir, pedalın üst yüzeyi paslanmaz çelikle kaplı ve direnci ayarlamak amacıyla ayarlanabilir yay da eklennmiş. Tabii ki, bu setin ucuz olmasını beklememek gerekiyor. Yaklaşık 200$ gibi bir parayı gözden çıkarmak gerekiyor. Bu setin ay sonunda ABD’de, gelecek ay içerisinde de Avrupa’da satışa çıkması bekleniyor.

İlgili – SlashGear

1 YORUM

  1. çok güzelde bu ürünü nerden nasıl satın alabiliyoruz orası problem , davulu gitarı internette yayınlanıyor kimse satmıyor ürünü çok ilginç ,bilen varsa bilgilendirise satış noktalarını sevinirim tşk

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen adınızı ve soyadınızı giriniz