Logitech’ten oyuncular için renkli kablosuz kulaklık

Logitech oyuncular için hazırladığı ve renkli ürünlerden oluşan G Series Color Collection isimli aksesuar grubunu tanıttı. Seride Twitch gibi platformlarda yayın yapan oyuncuların çok hoşuna gidebilecek farklı renklerde kulaklık, klavye ve fareler bulunuyor. Logitech G733 kablosuz kulaklık koleksiyonun yıldız ürünü olarak ön plana çıkıyor.

Surround ses efektleri ve stereo ses için DTS Headphone:X teknolojisinden yararlanan kulaklıkta, Lightspeed kablosuz düşük gecikme teknolojisi de mevcut. Özelleştirilebilir RGB aydınlatma ve ses filtreleri de G733’ün özellikleri arasında bulunuyor. Logitech’ten verilen bilgiye göre, ses yüksekliği yüzde 50 seviyesindeyken G733’ün pil ömrü 29 saati geçiyor. Kulaklığın PlayStation 4 ile uyumlu olduğunu belirtmekte de fayda var.

G733 için mavi, menekşe, siyah ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneği sunuluyor. Kulaklığın kafa şeridi ve mikrofon kılıfının renkleri de kullanıcılar tarafından değiştirilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Yeni Microsoft Slim Pen 2 ile gerçek bir kalem kullanma hissi

G915 TKL oyun klavyesinde de benzer renk özelleştirme seçenekleri, mekanik tuşlar ve Lightspeed kablosuz teknolojisi mevcut. G305 kablosuz ve G203 kablolu oyun fareleri de Logitech’in yeni ürünleri arasında bulunuyor.

Logitech G733 yurt dışında 130 dolar karşılığında satılacak. Ek aksesuarlar için 10 dolar ödemek gerekecek. G915’in fiyat etiketinde 230 dolar yazacak. G305 için 60 dolar, G203 içinse 40 dolar fiyat belirlendi. Tüm ürünler eylül ayında satışa sunulacak.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun