Logitech G335 kablolu oyun kulaklığı farklı renk seçenekleriyle geliyor

Logitech, G335 adını taşıyan yeni kablolu oyun kulaklığını tanıttı. Görsel açıdan geçtiğimiz yıl tanıtılan kablosuz G733 modeline bir hayli benzeyen G335, zengin renk seçenekleriyle dikkat çekiyor. Konforlu kafa bandı, hava alabilen kulak pedi ve kulak kısımlarından birine entegre edilen ses kontrol aracına sahip

G335’te G733’ün değiştirilebilir kafa bantlarını ve mikrofon kılıflarını kullanmak mümkün. Her iki aksesuar da Logitech’in internet sitesi üzerinden satın alınabiliyor. G733’ün daha havalı özellikleri ise G335’te desteklenmiyor. Daha küçük bir kulaklık olan G335, tartıda 240 gram çekiyor. G733’ün ağırlığı ise 280 gram.

G335, 3.5 mm. kabloyla geliyor. Kulaklığı PS5 veya Xbox Series X kumandalarına, PC’ye, tablete veya kulaklık jakı bulunan mobil cihazlara bağlamak mümkün oluyor. Kulaklığın kutusundan bir PC ayrıştırıcısı da çıkıyor.

Logitech G335 yurt dışında 69.99 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe çıktı. Kulaklık önümüzdeki ay itibarıyla kullanıcılarla buluşmaya başlayacak.

Nothing ilk ürünü olan kablosuz kulaklık Ear (1)’i tanıttı

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei liderliğindeki tüketici teknolojisi girişimi Nothing, ilk ürünü olan Ear (1) tam kablosuz kulaklıklarını resmen duyurdu. Nothing Ear 1 fiyatı...
Bu haberi arkadaşınızla paylaşın