Teknoloji

Logitech G oyun serisinin yeni üyeleri Türkiye’de satışa çıkıyor

G900 Chaos Spectrum mouse
G900 Chaos Spectrum mouse
G900 Chaos Spectrum mouse

Yeni Logitech G ürünlerinin Türkiye lansmanı salı günü Vodafone Arena’da gerçekleştirilen bir etkinlikle tanıtıldı. Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar ve Pazarlama Müdürü Selver Yıldız’ın ev sahipliği yaptığı etkinliğe konuk olarak gelen Logitech EMEA Oyun Birimi Başkanı Andreas Schicker katılımcılarla yüz yüze görüşme imkânı buldu.

Etkinlikte Logitech G serisi içinde yer alan yeni ürünler olan G900 Chaos Spectrum mouse, G810 Orion Spectrum keyboard, G933 Artemis Spectrum headseat, G29-G920 Driving Force Wheels ve F710 Wireless gamepad görücüye çıktı, katılımcılara bu yeni ürünleri deneyimleme fırsatı sunuldu.

Logitech G’nin oyun alanındaki tecrübelerinin de paylaşıldığı buluşmayla ilgili bilgi veren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Endüstri lideri teknolojimizle, oyun alanındaki yetkinliğimizi her geçen gün geliştirmeye devam ediyoruz. 360 derecelik bakış açısıyla, oyunla ilgili her konuda söz sahibi olmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda geliştirdiğimiz ürünlerden G900 Chaos Spectrum’la, kullanıcılara kablosuz performans ve uzun pil ömrü sunuyoruz. Ultra hassas ve uyumlu özel Romer-G mekanik tuşlara ve kişiselleştirilebilir akıllı RGB aydınlatma sistemine sahip G810 Orion Spectrum’la da fark yaratıyoruz. Kablolu ve kablosuz kullanılabilen G933 Artemis Spectrum’la tüm oyun platformlarına hitap ediyor, Xbox One ve PC ile uyumlu 900’lik dönüş açısına sahip G920 Driving Force’la ise oyunseverlere pistte gerçekçi dönüşler sunuyoruz. F710 Wireless Gamepad ile sadece PC’de değil artık oturma odalarında da büyük ekranda oyun oynayabileceğiniz Android televizyonlarla da uyumlu rahat bir oyun deneyimi sağlıyoruz.” dedi.

İLGİLİ HABERLER