Logitech Craft klavye için yazılım geliştirme kiti yayınladı

logitech craftLogitech Craft klavyesi için hazırladığı güncellemeleri kamuoyuyla paylaştı. Şirketin hazırladığı güncellemeler, kullanıcıların kişiselleştirilebilen girdi kadranıyla yapabileceklerinin sayısını artırıyor. Açık bir yazılım geliştirme kiti de yayınlayan Logitech, geliştiricilerin Craft için entegrasyonlar hazırlamalarını mümkün hâle getiriyor.

Adobe Lightroom Classic CC desteği, Craft kullanıcılarına sunulan yenilikler arasında en önemlilerden birisi olarak göze çarpıyor. Kullanıcılar kadran üzerinden 11 farklı düzenleme seçeneğine erişebiliyor. Craft’ın kadranı üzerine dokunulduğunda bu farklı seçenekler arasında geçiş yapabilmek mümkün hâle geliyor.

Logitech’in destek sunduğu uygulamalar Lightroom ile sınırlı kalmıyor. Listede Adobe Reader DC (Windows), VLC (Windows), Önizleme (Mac), Quicktime (Mac), Safari (Mac), Spotify (Windows ve Mac) gibi uygulamalar da yer alıyor. Bu destek sayesinde kullanıcılar şarkı değiştirme, ses ayarlama veya dokümanlarda yakınlaştırma yapma gibi işlevleri hızlı biçimde gerçekleştirebiliyor.

Uygulamalarına Logitech Craft entegrasyonu yerleştirmek isteyen kullanıcılar, bunun için gerekli belge ve yazılım geliştirme kitine Logitech’in Github’daki bilgi havuzu üzerinden erişebiliyor.

OnePlus 9 Serisi Türkiye’de, işte fiyat bilgileri

OnePlus'ın geçtiğimiz ilkbaharda duyurusunu gerçekleştirdiği OnePlus 9 Serisi Türkiye'ye geldi. Böylelikle ilk kez bir amiral gemisi OnePlus telefon serisini Türkiye'de görüyoruz. Telefonların fiyat bilgileri...

Xiaomi Civi tanıtıldı: Snapdragon 778G işlemci, 55W hızlı şarj

Bir süredir ipuçları verilen ve hakkında paylaşımlar yapılan Xiaomi Civi, sonunda resmiyet kazandı. Yeni bir serinin ilk cihazı olan Civi'ye şu an için başka...

Kaliteli ve bilgilendirici teknoloji videoları için
Teknoblog YouTube kanalına abone olun